DiXi Group шукає постачальника послуг на тестування та адміністрування мобільного додатку “Енергетика онлайн”

14 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг на тестування та адміністрування мобільного додатку “Енергетика онлайн” в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Шукаємо постачальника послуг оренди рекламних площин (сітілайтів) під розміщення соціальної реклами

14 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг оренди 15 рекламних площин (сітілайтів) під розміщення соціальної реклами на підтримку Законопроекту 6229 «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group шукає постачальника послуг з бухгалтерського обліку

14 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з бухгалтерського обліку в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group шукає талановитих журналістів-розслідувачів

07 травня 2018Аналітичний центр DiXi Group в рамках Проекту USAID «Прозора енергетика» шукає журналістів-розслідувачів, які готові відкрити більше суспільно важливої інформації в галузі енергетики, що наразі приховується або доступ до якої закритий.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG