Експерти

Олена ПавленкоПрезидент DiXi Grouр

Кандидат політичних наук, засновник сайту «Українська енергетика». Працює в сфері енергетики більше ніж 10 років. Заступник Голови БГЗО з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, член Керівного Комітету PWYP, представляючи Євразію. 

Антон АнтоненкоВіце-президент DiXi Group

Експерт з питань енергетичної політики. Магістр політичних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія». 

Роман НіцовичКерівник проектів та програм

Має ступінь магістра політичних наук від Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Університету ім. Фрідріха Шіллера (Німеччина), які закінчив у 2010 році. Також у 2006 році успішно завершив Prometheus Program on Transition Studies в Тартуському університеті (Естонія).

Тарас ТкачукСтарший експерт з економічних питань

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю "економічна теорія". Також у 2011 році успішно завершив курс «Financial Programming and Policies» у Joint Vienna Institute (JVI) Відень. Має багаторічний досвід з аналізу та систематизації даних, написання аналітичних звітів, а також співпраці з міжнародними організаціями та фондами. В DiXi Group займається аналітикою енергоринків.

Денис НазаренкоСтарший експерт з юридичних питань

Бакалавр міжнародного права Київського міжнародного університету (2005) і магістр Права та регулювання у сфері енергетики Університету Данді (Шотландія) (2016). Сфера діяльності у DiXi Group - програми європейської інтеграції України та співпраця з Енергетичним Співтовариством.

Андрій БілоусАналітик

Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія за спеціальністю фізика. У DiXi Group займається написанням проектів аналітичних звітів, аналізом та систематиматизацією даних, а також моніторингом імплементації європейських реформ в українському законодавстві. 

Олексій МихайленкоАналітик консолідованої інформації

Магістр з фінансів  Київського національного економічного університету ім.Вадима Гетьмана. У  DiXi   Group   в ідповідальний за аналітику у сфері електроенергетики та відновлюваних джерел енергії

Сергій Логвін Експерт-дослідник

Фінансовий аналітик, випускник Університету Берклі (бакалавр з бізнес-адміністрування та менеджменту), працює в Сан-Франциско в сфері фінансування комерційної нерухомості. В Україні вивчав економічні процеси та рівень фіскальної прозорості в енергетиці.

Сагатом Саха Експерт-дослідник

Стипендіат програми імені Фулбрайта. Випускник Американського університету (Вашингтон, округ Коламбія). Має ступінь бакалавра з бізнес-адміністрування та міжнародних досліджень. Науковий співробітник Ради з міжнародних відносин (Council on Foreign Relations), спеціалізується на енергетиці та зовнішній політиці США. В Україні досліджував впровадження енергетичних реформ. Аналізував кількісні індикатори енергетичної залежності та корупції, а також будував прогнози розвитку газового ринку.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG