Європейський зелений курс: сертифіковане навчання для держслужбовців та громадського сектору  | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
19.05.2023

Європейський зелений курс: сертифіковане навчання для держслужбовців та громадського сектору 

18 травня 2023 року Віцепрезидент DiXi Group Антон Антоненко презентував онлайн-курс «Європейський зелений курс: “зелений шлях” до членства в ЄС».

У заході взяли участь представники державних органів влади, а також спеціалісти, які долучилися до розробки курсу.

Освітній курс є безкоштовним та буде доступний до перегляду на платформі Prometheus з 26 травня. Під час проходження курсу учасники отримають всебічне розуміння основних цілей та завдань Європейського зеленого курсу, знання про поточні законодавчі акти й стратегічні документи, пов’язані з цією стратегією ЄС, уявлення про регулювання відповідних сфер і подальші реформи в Україні. За результатами навчання видається сертифікат.

Під час презентації курсу радник Віцепрем’єр-міністерки України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Олексій Рябчин заявив, що запровадження та реалізація Європейського зеленого курсу є важливим критерієм у післявоєнній відбудові України.

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко зауважив, що ЄЗК – це глобальна політика ЄС на десятки років. Україна зробила свій вибір на користь ЄС, тому українське зелене відновлення є невідворотнім процесом. «Зелений курс регулює не лише питання довкілля чи зміни клімату, а й величезний масив інших сфер: циркулярну економіку, сільське господарство, будівництво, інфраструктуру, освіту тощо», – наголосив Євгеній Федоренко.

Вікторія Киреєва, заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України також взяла участь у презентації курсу та розповіла про пріоритети в роботі Міндовкілля. Вона зазначила, що ЄЗК стає основою для побудови нової економічної моделі зеленого розвитку України, та окреслила виклики, які стоять перед українським суспільством в процесі інтеграції з ЄС та реалізації принципів Green Deal в Україні.

Голова Національного агентства з питань державної служби України Наталія Алюшина відмітила, що цей курс стане одним із найпопулярніших для публічних службовців України. «Без обізнаності публічних службовців у політиці ЄЗК неможливо налагодити діалог з ЄС», – відмітила очільниця НАДС.

Також у заході взяли участь фахівці, які долучились до створення курсу та презентували теми, які він охоплює, а саме: клімат і довкілля, енергетика, енергоефективність і міста.

Реєстрація та програма курсу – за посиланням: https://bit.ly/3BFvVOv

Захід проводиться за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу». Проект реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема, Ресурсно–аналітичним центром «Суспільство і довкілля», добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування – Асоціацією «Енергоефективні міста України», ГО «Українська академія лідерства», ГО «Жіночий енергетичний клуб України», ГО «Дзига», ГО «Плато» під загальною координацією ГО «ДІКСІ ГРУП».

Відповідальність за зміст несе ГО «ДІКСІ ГРУП», і за жодних обставин зміст не може вважатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу.

Новини

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні