DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
29.07.2024

Україні потрібна допомога з відновленням існуючої генерації та альтернативними рішеннями

 

Про ключові потреби українського енергосектору у підготовці до зими президентка DiXi Group Олена Павленко розповіла на засіданні робочої групи Європейського альянсу міст та регіонів для відновлення України на якому обговорили підготовку до складного опалювального сезону.

“Ворог змінив тактику в атаках на енергетичну інфраструктуру, руйнування цього року були значними. До зими ми маємо бути максимально готовими і з резервною генерацією, щоб мати додаткові рішення у випадку нових атак”, – сказала Олена Павленко

За оцінками експертів DiXi Group, дефіцит генеруючих потужностей може скласти до 4,5 ГВт. Є декілька рішень, аби скоротити нестачу – відновлення існуючої аварійної генерації, встановлення нових децентралізованих потужностей та резервна генерація, тобто генератори. 

На цьому й зосереджена діяльність робочої групи з питань організації гуманітарної допомоги в енергетичному секторі при Mіністерство енергетики України, до якої з перших днів повномасштабного вторгнення входять експерти DiXi Group. 

Під час свого виступу Олена Павленко розповіла про те, що конкретно потребують енергетики зараз. 

“Щодо ремонту існуючої генерації, потрібні трансформатори, турбіни, обладнання для елекромереж,” – каже експертка. –  Щодо нової децентралізованої генерації, то потрібні рішення для міст і регіонів, наприклад, т.зв. газові пікери, які б могли  працювати для виробництва як електроенергії, так і опалення.” 

До зими нам необхідно щонайменше 450 МВт резервної генерації. На генератори нині чи не найбільше запитів у громад. Зокрема для потреб соціальної інфраструктури, наприклад, школи, лікарні, а також для місцевих комунальних підприємств. 

Президентка DiXi Group також розповіла про канали підтримки через які країни Європейського Союзу можуть запропонувати допомогу: Фонду підтримки енергетики України, робочої групи з питань організації гуманітарної допомоги в енергетичному секторі при Mіністерство енергетики України та безпосередньо напряму з компаніями та містами. 

 

Новини

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні