Круглий стіл “Газовий хаб: що Україна пропонує європейським партнерам”
30 травня об 11.00 аналітичний центр DiXi Group за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED) проведе круглий стіл «Газовий хаб: що Україна пропонує європейським партнерам».
Захід відбудеться на онлайн-платформі Zoom. Мова: українська.
Мета круглого столу – обговорити перспективи появи газового хабу; можливості, які відкриває його створення; перепони, які наразі існують, а також подальший розвиток газового ринку та ситуацію з видобутком.
До участі в заході запрошені представники Міністерства енергетики України, ТОВ «Оператор ГТС України», Української енергетичної біржі та експерти.
Модератор: Роман Ніцович, директор з досліджень DiXi Group
Програма круглого столу:
Розвиток газового ринку та видобуток газу: пріоритети Міністерства енергетики
Ганна Лігун, в. о. Генерального директора нафтогазового комплексу та розвитку ринків нафти, природного газу та нафтопродуктів Міністерства енергетики України
Перспективи залучення іноземних трейдерів до використання українських ГТС та ПСГ
Павел Станчак, заступник генерального директора з розвитку та трансформації
ТОВ «Оператор ГТС України»
Розвиток біржової торгівлі як каталізатор появи газового хабу
Олексій Дубовський, голова біржового комітету Української енергетичної біржі
Роль видобувних компаній у посиленні ліквідності газового ринку України
Артем Петренко, виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України
Чи спрацює в Україні ідеальна формула “Газовий хаб = видобуток + інфраструктура + лібералізація ринку”
Олена Лапенко, експертка проекту DiXi Group
Якщо ви зацікавлені взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 17:00 29 травня. Посилання на захід буде розіслано зареєстрованим учасникам до 19:00 29 травня.