Експерти DiXi Group провели лекції для молоді в рамках екологічних таборів «Об'єднані Україною» | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
29.08.2023

Експерти DiXi Group провели лекції для молоді в рамках екологічних таборів «Об’єднані Україною»

З 7 по 19 серпня у Трускавці, Львові та Тернополі відбулися екологічні табори для активної молоді. Організатором таборів став центр «Сила молоді» Української академії лідерства в партнерстві з DiXi Group та спільно з консорціумом громадських організацій в межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу». Зокрема, лекції для учасників екокемпів прочитали експерти DiXi Group, ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» та Асоціації «Енергоефективні міста України».

Табори проводяться з метою підвищення обізнаності школярів та студентів про адаптацію до зміни клімату, сталі та екологічні підходи у плануванні проєктів, а також про засади Європейського зеленого курсу та енергоефективність.

«Вразило, як молодь миттєво гуртувалася навколо певних проблем і знаходила нестандартні рішення. Недарма говорять, що майбутнє за молоддю, й у цьому я пересвідчилася саме тут», – каже аналітикиня DiXi Group Альона Корогод про учасників екотабору «Об’єднані Україною».

Читаючи лекції про енергоефективність в Україні та ЄС, експертка проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» не один раз чула від учасників запитання «А що я особисто можу зробити, аби мої друзі, рідні, сусіди та моя країна були енергонезалежними?».

Разом із аналітикинею студенти розібрались у ключових відмінностях між поняттями «енергоефективності» та «енергозбереження», а також розробили власні проєкти енергоефективних будинків.

Аналітик Андрій Урста під час своїх лекцій поділився тим, як влаштовані енергетичні ринки, та чому енергетика важлива для втілення кліматичних амбіцій України. І найбільше акцентував на цікавості до заглиблення навіть у складні теми, як-то регулювання.

«Рівень підготовки наших учасників був різним – від студентів профільних факультетів до зацікавлених темою екології школярів. Водночас, ініціативність виявляли всі, ставили додаткові запитання та намагалися розібратись у структурі енергоринків, їхніх типах, відмінностях від інших ринків, ключових особливостях регулювання в ЄС, успіхах України на шляху до запровадження аналогічного регулювання, а також у тому, що ще належить зробити», – розповідає лектор.

Коротко розглянули те, як #ЄЗК та його цілі мають змінити енергетичні ринки країн ЄС. Подискутували про те, чи зможе Україна відтворити європейську модель енергетичних ринків, і які основні несприятливі фактори належить подолати на шляху до такого відтворення.

Нагадаємо, що у вересні відбудеться останній екологічний табір! Тож якщо ви цікавитеся змінами клімату, екологічними підходами у плануванні й енергоефективністю та хочете стати частиною спільноти, яка робитиме міста та громади кращими для життя – реєструйтеся зараз та очікуйте на деталі!

Проєкт здійснюється за підтримки уряду України. Літні табори проводяться за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».

Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема, Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування «Асоціація “Енергоефективні міста України”», ГО «Українська академія лідерства», ГО «Жіночий енергетичний клуб України», ГО «Дзига», ГО «Плато» під загальною координацією ГО «ДІКСІ ГРУП».

Новини

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні