Десятиріччя DiXi Group: торт, півсотні гостей та багато креативу | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
IMG

Десятиріччя DiXi Group: торт, півсотні гостей та багато креативу

Однією з традицій аналітичного центру DiXi Group є проведення Зустрічі друзів. В неофіційній, передсвятковій обстановці експерти підбивають підсумки року, що минає, та діляться планами на рік наступний.

В 2018-му команда DiXi Group мала ще один привід, аби зібрати близько півсотні партнерів. Цього року виповнилося 10 років з дня реєстрації ГО “ДІКСІ ГРУП”. Ювілею організації й була присвячена більшість промов під час “офіційної” частини.

“10 років – це немало, але й не так багато, як здається. Якщо DiXi Group – це хороша команда, значить в цій команді є хороші й професійні люди. А якщо в цій команді є хороші й професійні люди, значить вони роблять якісну роботу. А якщо вони добре працюють, значить в них багато партнерів та друзів”, – зауважила президент аналітичного центру Олена Павленко.

Своїм досвідом багаторічної співпраці з DiXi Group поділилася народний депутат та заступник голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Ольга Бєлькова.

“Можу зазначити не лише від свого імені, а від імені всього комітету, що ми дійсно щасливі мати такого партнера. Вони дають нам soft power, мотивацію і найголовніше – віру в те, що те, що ми робимо, має безпосередній вплив на зміни в країні”,  – зізналася парламентар.

“Ми познайомилися з командою майбутнього аналітичного центру задовго до реєстрації DiXi, – ділився спогадами Директор ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” Олексій Орловський: Ми були свідками того, як народжується організація, і обговорювали, чим їй зайнятися. Сьогодні ж DiXi Group – не просто організація, відома на європейському рівні. Ця організація, мабуть, відома в усьому світі. Я переконаний, що DiXi Group має дуже серйозні й дуже потужні умови для свого розвитку”.

На майбутній рік команда DiXi Group запланувала запустити Київську школу енергетичної політики, надалі сприяти реформі видобувної галузі, та більше впроваджувати IT-інструменти для використання даних в енергетиці. Так, уже найближчим часом відбудеться презентація мобільного додатку “Енергетика онлайн”, розробленого у співпраці із НКРЕКП.

Після вітальних промов та представлення порядку денного на наступний рік перейшли до неофіційної частини, благодійної акції зі збору коштів на допомогу дітям з передфронтової зони. Цього року кошти збиралися на здійснення мрії учнів Мар’їнської ДЮСШ (Донецька область): юні спортсмени давно мріють взяти участь в Чемпіонаті України з футзалу.

Традиційно благодійну акцію вів відомий телеведучий та член правління DiXi Group Роман Вибрановський.

Збір коштів відбувався під час імпровізованих “торгів”. Як відзначив їх ведучий, цьогорічні “лоти”, за які змагалися учасники, за рівнем креативу перевершили минулорічні.

Цього року на торги було виставлено “продукт комплексного утеплення” від “Фонду енергоефективості”. Мова йшла про в’язані рукавички, шкарпетки та шапку. Також цього року серед “лотів” було виставлено 4 подарунки-враження: екскурсії Верховною Радою, до диспетчерської “Укренерго”, на український вітропарк, та відвідини ранкового шоу “Камтугеза” на Radio ROKS.

Крім того в переліку “лотів” значилися 11 картин, більшість з яких виготовлена дітьми з дитячого клубу “Атюдики”, тематичні постери, виготовлені за дизайном від DiXi Group, новорічні іграшки та розписана вручну футболка.

За законами жанру закінчилося все розрізанням величезного іменинного торту та коктейлями з “енергетичного бару”. Всі бажаючі мали змогу спробувати на смак “Роттердам+”, “Зелений тариф” та “Анбандлінг”.

Загалом під час заходу було зібрано 32 635 гривень. Зібрані кошти за сприяння Олени Лебідь – куратора програми “Невгамовні” БФ “Свої” – підуть на оплату проїзду юних футболістів з Мар’їнської ДЮСШ, їх проживання, харчування та стартових внесків команди для участі в Чемпіонаті України з футзалу.  

P.S. DiXi Group висловлює подяку усім, хто допоміг у підготовці та проведенні заходу. Народному депутату Ользі Бєльковій, НЕК “Укренерго” та очільнику компанії Всеволоду Ковальчуку, Українській вітроенергетичній асоціації та особисто голові правління Андрію Конеченкову, Соні Сотник та дирекції Radio ROKS; художницям  Марині Громенко, Зоряні Мокренко, Софії Кліпкіній, Ользі Чорниш та дитячому садочку “Світлячок”, Аліні Нікільській, Зоряні Куц, Єві Муравчук, Марії Голубчук, керівницям дитячого клубу “Атюдики” Тетяні Голубчук та Тетяні Нестеровій, викладачці Ларисі Груші за надані “лоти”. Олегу Петровичу за музичне оформлення свята, Дмитру Каткову за проведення відеозйомки, та Христині Лащенко (компанія “Тріада”), яка забезпечила переклад.

Захід організовано в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Переглянути повний фотозвіт із заходу можна за посиланням

Коментарі

Нові правила для ринку та інфраструктури водню в ЄС

Микола Яковенко

Експерт проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Пілотний механізм для прозорого “злету” водневих проєктів в ЄС

Альона Корогод

аналітикиня DiXi Group, експертка проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Ще більше спрощень для “зеленої” енергетики в ЄС

Альона Корогод

експертка проєкту DiXi Group «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

ЄС виходить із Договору до Енергетичної Хартії: чому це відбулось та що далі?

Микола Яковенко

Експерт проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Тижневик

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні