Головна » DiXi Group публікує оновлену оцінку претендентів на посади членів НКРЕКП
20.03.2018
DiXi Group публікує оновлену оцінку претендентів на посади членів НКРЕКП
Перша оцінка була оприлюднена 15 березня і отримала багато відгуків, у тому числі від самих кандидатів, експертів, громадських активістів та окремих політиків.
Кандидати пояснювали подану інформацію в деклараціях, надавали оновлені дані щодо корпоративних прав, також нам було надано додаткову інформацію про поданих кандидатів. Враховуючи це, DiXi Group публікує оновлену оцінку.
Зважаючи на те, що оновлена версія документу містить порівняння попередньої і нової оцінки, для уникнення помилкового використання старої версії оцінки ми знімаємо її з публічного доступу.
Ми також звернемося до усіх кандидатів, які надали нам додаткові відомості, з проханням дати дозвіл на оприлюднення їх відповідей.
Ознайомитися з оновленою версією можна за посиланням.
20 листопада 2023 року вступила в дію Директива (ЄС) 2023/2413, якою вносяться зміни до попередніх Директив та Регламенту ЄС щодо сприяння використанню енергії з ВДЕ. У цьому матеріалі ми розбираємо основні положення Директиви та задачі для країн ЄС.
Серед основних завдань Регламенту – сприяння декарбонізації транспортного сектору через розгортання зарядної та заправної інфраструктури альтернативних палив – електроенергії, водню, біометану та природного газу як перехідного палива. Які цілі для транспорту визначає новий документ - у коментарі експерта.
експертка проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу», Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»
Восени 2023 року Європарламент та Рада ЄС прийняли ReFuelEU Aviation – Регламент про забезпечення рівних умов для сталого повітряного транспорту. Яка його мета, кого стосується регламент та які правила передбачає? Відповіді - у коментарі.
Експерт проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу», керівник проєктів і програм Асоціація «Енергоефективні міста України»
Сьогодні малу когенерацію розглядають як ключовий елемент переходу до децентралізованих, повністю кліматично нейтральних енергетичних систем, оскільки вона не лише розширює їхні можливості, але й істотно посилює гнучкість і надійність постачання електроенергії, «підстраховуючи» енергоустановки, що працюють на поновній енергії.
12 вересня у рамках Європейського зеленого курсу, планів REPowerEU та «Готові до 55» Європарламент схвалив оновлення Директиви про відновлювані джерела енергії з метою стимулювання використання ВДЕ в ЄС. Яку цільову частку ВДЕ в кінцевому споживанні енергії до 2030 року встановлює Директива? Які цілі для транспортного, будівельного, промислового сектору? Читайте у матеріалі