«В Україні є компанії, які готові відкрити свою кухню та працювати чесно. А є ті, яким, вочевидь, є що приховувати. Ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити інформацію про себе», – зазначила на обговоренні в Українському кризовому медіа-центрі президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.
За її словами, минулого року, під час підготовки першого звіту з Ініціативи прозорості видобувних галузей близько 41 % вітчизняних видобувних компаній не захотіли відкривати свої дані.
«Нам потрібно рухатись і долати бар’єри, з якими ми зустрілися минулого року. Для цього є відповідні законопроекти», – зазначила Олена Павленко.
Раніше повідомлялося, що Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерноїполітики та ядерної безпеки порекомендував депутатам прийняти законопроект №4840 «Про розкриття інформації у видобувних галузях» у першому читанні.