9 генераторів допоміг передати DiXi Group громадам у Сумській та Харківській областях
9 генераторів різної потужності (2 шт. – 20 кВа, 2 шт. – 45 кВа, 3 шт. -10 кВа, 2 шт. – 24 кВа) отримали разом Краснокутська громада Богодухівського району Харківської області та Краснопільська громада Сумського району Сумської області.
Усе це стало можливим за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Комунікуючи з громадами у прифронтовій зоні, експерти DiXi Group дізналися про нагальні потреби у генераторах певних потужностей. І вже як волонтери ми організаційно допомогли їм у цьому. У грудні благодійники уже доставили обладнання із Нідерландів під Київ, і далі громади транспортували його на місця.
Генератори уже доставлені (на фото нижче ) і після введення в експлуатацію працюватимуть для забезпечення теплом громадських установ та організацій (ліцей, гімназія, лікарні, територіальний центр соціального обслуговування та ін.), для системи водопостачання, для очисних споруд.
«Краснокутська селищна рада висловлює безмежну вдячність ГО “ДІКСІ ГРУП” та БО «БФ «ІРПІНСЬКЕ ВОЛОНТЕРСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «НЕЗЛАМНІ СЕРЦЯ» за надану гуманітарну допомогу у вигляді двох генераторів на 24 кВТ, які будуть використані для живлення електричною енергією комунального некомерційного підприємства «Краснокутська центральна районна лікарня» та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської селищної ради, – говориться у офіційному повідомленні на сайті громади. – Генератори доставлені до Краснокутська та передані для використання за місцем призначення. Через постійні атаки російської федерації на енергосистему України населені пункти нашої громади тривалий час залишаються без електроенергії. Через це виникає гостра необхідність в альтернативних джерелах живлення. Тому потрібно першочергово забезпечити електрикою Краснокутську центральну районну лікарню, щоб функціонувала система безперебійної подачі кисню для пацієнтів реанімаційного відділення та працювали електричні плити на кухні, де готується їжа для хворих. Крім того на території громади функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в якому проживають 48 одиноких непрацездатних людей похилого віку, в тому числі – внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток, рятуючись від активних бойових дій. Більшість підопічних стаціонарного відділення – лежачі та потребують стороннього догляду. Ми цінуємо зусилля наших партнерів та щиро дякуємо за підтримку благодійникам!»