DiXi Group шукає постачальника послуг з підготовки інформаційних матеріалів (тематика - проблеми та перспективи розвитку ПЕК) | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
logo
27.05.2024

DiXi Group шукає постачальника послуг з підготовки інформаційних матеріалів (тематика – проблеми та перспективи розвитку ПЕК)

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з підготовки інформаційних матеріалів (тематика – проблеми та перспективи розвитку паливно-енергетичного комплексу України, практика “озеленення” сектору) для порталу «Українська енергетика»  в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Основні задачі:

 • підготовка пропозицій до контент-плану (теми матеріалів – заміток, оглядів, інтерв’ю, репортажів);
 • написання матеріалів для сайту «Українська енергетика» (ua-energy.org) в розділи Спецтема, Матеріали, Інфографіка, Інтерв’ю) згідно затвердженого місячного контент-плану та вимог до матеріалів (не менше 4-5 матеріалів щомісяця або 1 матеріал на тиждень);
 • координація роботи з редакцією «Української енергетики» згідно правил роботи сайту;
 • співпраця з аналітиками профільної тематики для коментарів у матеріалах.

Додаткові задачі:

 • участь у робочих нарадах та зустрічах;
 • ведення документації, підготовка проміжної та кінцевої звітності за підсумками наданих послуг;
 • виконання інших дотичних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

Вимоги:

 • досвід підготовки матеріалів на заявлену тематику, інтерв’ю (коментарів) від експертів/представників галузі, лідерів думок (від 2 років);
 • фактчекінг на високому рівні;
 • грамотність та уважність;
 • гарне володіння українською мовою та базовий рівень англійської.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід журналістської роботи.
 • Знання у сфері проблематики паливно-енергетичного комплексу, “зеленої” енергетики.
 • Вартість типового матеріалу обсягом 8-12 тисяч знаків (з пробілами).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Коротке резюме з описом досвіду роботи та приклади матеріалів зазначеної тематики (посилання).
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 10 червня 2024 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні