DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » Конкурси » DiXi Group шукає постачальника послуг друку поліграфічної продукції
08.05.2023

DiXi Group шукає постачальника послуг друку поліграфічної продукції

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс на надання послуг друку поліграфічної продукції для використання під час реалізації своєї проектної діяльності протягом 2023 року.

ГО “ДІКСІ ГРУП” має намір укласти контракт з поліграфічною компанією для надання поліграфічних послуг різних типів. Всі товари повинні бути виготовлені відповідно до інструкцій ГО “ДІКСІ ГРУП”, що стосуються вимог щодо графічних стандартів, кольорової палітри і всіх інших стандартів, застосовних до офіційних логотипів ГО “ДІКСІ ГРУП” та донорів.

Просимо Вас зазначити ціни у файлі, включаючи доставку по Києву, який ви можете знайти за посиланням нижче. Даний файл містить перелік найбільш вживаних товарів, які ми замовляємо протягом року, але не є вичерпним: https://bit.ly/2v2dLr9.

Також, зазначте терміни виконання друку. Збережіть файл за посиланням https://bit.ly/2v2dLr9 на свій пристрій, заповніть його та надсилайте разом з іншими вказаними документами на електронну адресу, що зазначена в даному оголошенні.

Учасникам рекомендується забезпечити фіксовані ціни на прийнятний для них період, бажано на один рік, але не менш як на шість місяців.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

  • Професійний досвід у сфері виготовлення поліграфічних та брендованих матеріалів (надати приклади робіт, рекомендаційні листи, перелік компаній з якими працювали).
  • Терміни виконання замовлення згідно з переліком в оголошенні.
  • Вартість послуг згідно з переліком в оголошенні та вартість доставки.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

  • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
  • Опису досвіду (портфоліо, приклади робіт та клієнтів, рекомендації).
  • Цінової пропозиції і термінів виконання відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

  • Довідку про реєстрацію платника податків.
  • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

  • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 22 травня 2023 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні