DiXi Group шукає постачальника послуг IT-консультування | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
logo
05.04.2022

DiXi Group шукає постачальника послуг IT-консультування

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП»  оголошує конкурс з надання консультаційних послуг у сфері інформаційних технологій для мобільного додатку “Енергетика онлайн”, а також веб-сервісу порівняння цін “Газотека”.

Мобільний додаток «Енергетика онлайн» створений DiXi Group за сприяння НКРЕКП в рамках проекту USAID “Прозора енергетика” для посилення впливу споживачів на розвиток ринків газу та електроенергетики. Додаток доступний для завантаження з Google Play та AppStore. Опис функціоналів мобільного додатку доступний за посиланням. Мобільний додаток побудований  на JAVA (Android), SWIFT (IOS), BACK – Phython (Django)

Веб-сервіс”Газотека” є першим в Україні інструментом порівняння цін на газ для побутових споживачів https://gasoteka.ua-energy.org/. Сервіс дає можливість порівняти комерційні пропозиції понад 60 компаній та оцінити потенційну економію від зміни постачальника, подати заявку на зміну постачальника онлайн.

Консультаційні послуги покликані забезпечити перелічені ІТ-продукти фаховим супроводом при доопрацюванні (із залученням підрядних організацій). Зокрема, передбачається консультаційна участь спеціаліста у перенесенні динамічного контенту мобільного додатку на веб-платформу, оптимізації функціоналу мобільного додатку та реалізації комплексного рішення для розвитку сервісу “Газотека”.

Опис очікуваних послуг:

 • забезпечення коректності роботи мобільного додатку на предмет помилок в кодуванні, оптимального вибору програмних інструментів та максимізації рівня захисту даних;
 • організація та координація впровадження технічних рішень для підтримки та розвитку ІТ-продуктів, які стосуються зокрема (але не виключно):

а) перенесення динамічного контенту мобільного додатку на веб-платформу,

б) оптимізації функціоналу мобільного додатку,

в) реалізації комплексного рішення для розвитку сервісу “Газотека”;

 • участь у підготовці технічної документації для необхідних змін;
 • підготовка елементів коду, виправлення помилок, внесення змін в програмний код, його редагування та/або доопрацювання;
 • внесення пропозицій щодо технічних рішень, які здатні підвищити функціональні та нефункціональні характеристики ІТ-продуктів;
 • моніторинг скарг споживачів та діагностика проблем (пропонування варіантів рішень).

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду веб-розробки систем, які обробляють персональні дані.
 • Наявність досвіду мобільної розробки, зокрема (але не виключно) мовами програмування JAVA, SWIFT, Phython (Django).
 • Вартість години послуг.

Наявність досвіду надання консультаційних послуг у сфері інформаційних технологій та програмування буде перевагою.

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме з описом досвіду роботи.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 19 квітня 2022 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні