DiXi Group шукає модератора(ку) стратегічної сесії | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » DiXi Group шукає модератора(ку) стратегічної сесії
27.03.2024

DiXi Group шукає модератора(ку) стратегічної сесії

ГО «ДІКСІ ГРУП» шукає консультанта зі стратегічного планування для стратегічної сесії – комплексу заходів, метою яких є стратегічне планування розвитку організації.

 

Опис очікуваних послуг:

 1. Вивчення існуючого Стратегічного плану та стану його виконання, діяльності організації, підготовка до зустрічей стратегічного планування разом з командою організації.
 2. Проведення модерованої дискусії (3 дні), із застосуванням методик стратегічного планування. А також 2-3 онлайн зустрічі консультації, тривалістю 1-2 год кожна для підготовки та фіналізації стратегічного планування.
 3. Супровід огляду Стратегічного плану та його оновлення.
 4. Надання рекомендацій щодо імплементації Стратегічного плану на 2024-2029 рр. та відповідних управлінських рішень в операційній діяльності Організації.

Опис очікуваних результатів стратегічної сесії:

 1. Оновлений Стратегічний план на 2024-2029 рр.
 2. Оновлений перелік управлінських рішень на виконання Стратегічного плану.
 3. Рекомендації до операційного плану на перший рік виконання Стратегічного плану.

Проведення серії зустрічей стратегічного планування (онлайн та офлайн) в липні  2024 року (точні дати та місце проведення будуть обговорені згодом).

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду проведення стратегічних сесій, в т.ч. для неприбуткових організацій.
 • Запропонована програма і методики стратегічного планування.
 • Повна вартість послуг.

Наявність рекомендацій буде перевагою.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме з описом досвіду.
 • Орієнтовної програми стратегічної сесії (серії зустрічей стратегічного планування).
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “ДІКСІ ГРУП” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “ДІКСІ ГРУП” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 10 квітня 2024 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні