DiXi Group шукає менеджера з питань сталого розвитку | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
08.02.2023

DiXi Group шукає менеджера з питань сталого розвитку

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання на посаду менеджера з питань сталого розвитку.

Менеджер з організації консультативних послуг в сфері забезпечення сталого розвитку відповідатиме за розвиток напрямку декарбонізації економіки, зокрема ініціювання та реалізацію проєктів щодо сталого розвитку в енергетичному секторі та сфері надрокористування.

Вимоги до кандидата:

 • Повна вища освіта (не нижче освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»), освіта в сфері економіки, енергетики матиме додаткову перевагу.
 • Наявність досвіду роботи в сфері енергетики від 2 років.
 • Професійні знання в темах енергетичної політики України, питань видобутку енергоресурсів, Ініціативи прозорості видобувних галузей.
 • Наявність досвіду координації проєктів в сфері енергетики.
 • Наявність досвіду організації заходів різних форматів.
 • Наявність досвіду роботи з коаліціями та мережами, з регіональними громадськими організаціями.
 • Знання англійської мови на рівні не нижче upper-intermediate.

Посадові обов’язки:

 • Ініціювання та реалізація проектів, пов’язаних з питаннями декарбонізації, як на рівні національному, так і регіональному.
 • Супроводження процесу Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні
 • Підготовка аналітичних матеріалів за напрямком реформування видобувної галузі та сталого розвитку видобувного сектору.
 • Посилення спроможності Асоціації «ЕнергоТранспарентність» та подібних ініціатив громадськості.
 • Мережування з громадськими організаціями, експертами, дослідниками, журналістами, які працюють в сфері прозорості, відкритості, а також енергетичної політики, в тому числі на регіональному рівні.
 • Моніторинг процесу реформування сфери регулювання видобутку енергоносіїв.
 • Підготовка матеріалів та участь у заходах, спрямованих на сприяння реформі видобувного сектора в Україні.
 • Інша діяльність, яка передбачена проєктами.

 Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • Наявність досвіду координації проєктів в сфері енергетики, координації з коаліціями та мережами, з регіональними громадськими організаціями.
 • Наявність професійних знань в сфері енергетичної політики України, питаннях видобутку енергоресурсів.
 • Рівень очікуваної винагороди.

Додаткова перевага – наявність досвіду роботи з нормативно-правовими актами в сфері енергетики.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Резюме з обов’язковим зазначенням очікуваного рівня місячної оплати праці та мотиваційний лист просимо надсилати до 23:59 22 лютого 2023 року за адресою: tender@dixigroup.org, вказавши в темі листа «Менеджер з питань сталого розвитку».

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні