DiXi Group шукає координатора IT-продуктів для споживачів | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
logo
06.10.2022

DiXi Group шукає координатора IT-продуктів для споживачів

Ми шукаємо ініціативного та старанного адміністратора із досвідом налагодження і забезпечення клієнтської підтримки у сфері енергетики, який/яка допоможе нам покращити роботу двох ІТ-продуктів: мобільного додатку «Енергетика Онлайн» та веб-сервісу порівняння цін «Газотека».

Мобільний додаток «Енергетика Онлайн» (EnergyOnline). розроблений «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», доступний для завантаження в Apple App Store та Google Play. Він дозволяє дізнатися актуальні тарифи на газ та електроенергію, подати скаргу/заявку на компенсацію постачальнику послуг, оцінити роботу енергокомпаній.

Ще одним ІТ-продуктом, який потребує підтримки, є веб-сервіс «Газотека», розміщений на сайті https://gasoteka.ua-energy.org. Він дозволяє порівняти цінові пропозиції постачальників природного газу, порахувати потенційну економію від зміни постачальника, обрати нового постачальника газу та оцінити зручність сервісів  при здійсненні переходу.

За участі координатора ІТ-продуктів ми прагнемо надати клієнтам мобільного додатку «Енергетика Онлайн» та сервісу «Газотека» максимальну підтримку для їх активної участі в енергетичних ринках та для захисту їх прав як споживачів енергоресурсів. Також ми прагнемо, аби наші ІТ-продукти одними з перших відображали найбільш релевантну для споживачів інформацію та пропонували зручні, конкурентні сервіси.

Опис очікуваних послуг

Основні:

 1. Оперативне наповнення контентом ІТ-продуктів для споживачів, в т.ч. забезпечення своєчасного оновлення баз даних;
 2. Створення інформаційних матеріалів, пов’язаних з роботою ІТ-продуктів;
 3. Розробка стратегії комунікації/підтримки користувачів для кожного продукту,
 4. Забезпечення підтримки користувачів, зокрема реагування на відгуки та запити;
 5. Надання консультацій користувачам щодо захисту їх прав у сфері енергетики;
 6. Проведення опитувань користувачів ІТ-інструментів;
 7. Виявлення помилок та моніторинг відвідуваності, статистики використання функціоналів, порівняння кількості закритих(позитивних) і незакритих (негативних) звернень, моніторинг регіональної активності, змістовний опис діяльності;
 8. Адміністративна підтримка трекінгу скарг.

 Додаткові:

 • Надання креативних месиджів для кампаній з популяризації ІТ-продуктів для споживачів за потреби.
 • Надання рекомендацій щодо оптимізації структури, вигляду, навігації.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід надання послуг (наприклад наповнення контентом мобільних додатків, сайтів на енергетичну тематику, журналістика в енергетичній сфері, робота з даними).
 • Досвід роботи та знання в енергетичній сфері.
 • Вартість надання послуг (за 1(одну) годину).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме з описом досвіду роботи.
 • Рекомендації.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог (за годину надання послуг без ПДВ).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.
В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).
Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 20 жовтня 2022 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні