DiXi Group шукає контент-менеджера для сервісу Energy Map | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » DiXi Group шукає контент-менеджера для сервісу Energy Map
03.10.2022

DiXi Group шукає контент-менеджера для сервісу Energy Map

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на постачання послуг з контент-менеджменту порталу Energy Map (https://map.ua-energy.org/) в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Energy Map – найбільша база офіційних даних про енергетику України. Це унікальний сервіс, завдяки якому користувачі швидко можуть знайти актуальну статистику, у тому числі ринкові дані.

Основним завданням контент-менеджера буде робота даними, що передбачає їх регулярне оновлення та публікацію на Energy Map. Важливою складовою є перевірка даних на предмет пропущених або некоректних записів, перевірка на відповідність машиночитному формату.

Опис очікуваних послуг

Основні:

 • планування графіку оновлення даних у відповідності до їх оприлюднення розпорядниками;
 • моніторинг нових даних про сектори енергетики та інші дотичні сфери у відкритих джерелах на сайтах розпорядників даних, що не опубліковані на Energy Map;
 • підготовка та супровід запитів розпорядникам даних на доступ до інформації;
 • самостійний збір та/або оновлення простих та складних даних у координації з командою проекту;
 • виконання простого технічного редагування даних, наприклад, об’єднання, доповнення іншими даними тощо, та перевірки даних;
 • підготовка описів для контенту Energy Map, зокрема для наборів даних, категорій;
 • створення англомовної версії для існуючого та нового контенту;
 • контроль та покращення якості контенту з точки зору кінцевих користувачів, зокрема чіткості та зрозумілості формулювань, одруків, змістових помилок тощо;
 • адміністрування порталу Energy Map, що включає наповнення, редагування та оновлення всього контенту: даних, описів, графіків, аналітики.

Додаткові:

 • створення коротких інформаційно-аналітичних матеріалів та інший контент на основі даних Energy Map у координації з командою проекту, наприклад для новин;
 • участь у нарадах, зустрічах та активностях проекту (за потреби);
 • ведення внутрішньої документації щодо функціонування Energy Map;
 • підготовка звітності за підсумками виконаної роботи.

Тривалість залучення: на 12 календарних місяців.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду роботи з табличними даними.
 • Наявність досвіду контент-менеджменту або адміністрування онлайн ресурсів.
 • Вартість надання послуг (за 1 годину).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме із зазначенням відповідного досвіду.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.
В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).
Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 17 жовтня 2022 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні