DiXi Group шукає компанію-інтегратора програми «1С» | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
16.11.2022

DiXi Group шукає компанію-інтегратора програми «1С»

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання компанії-інтегратора програми «1С» для підтримки по обслуговуванню  та інформаційно-технологічному супроводу (ІТС) рівня ПРОФ облікових систем.

Обсяг послуг та очікувані результати:

 • Річний (12 місяців) пакет підтримки по обслуговуванню та інформаційно-технологічному супроводу (ІТС) рівня ПРОФ облікових систем, ліцензійних, змінених відносно типового, програмного забезпечення «1С:Підприємство 8. Управління Торгівельним Підприємством для України»), у який включено супровід системи Управління підприємством та інтегрованого на кшталт безшовного контуру стороннє програмне забезпечення «БІТ.ФІНАНС ПРОФ для України», що не є типовим(далі – Програмний комплекс для ведення обліку).
 • Методконсалтинг Програмного комплексу для ведення обліку, в тому числі консультування, підтримка та оновлення.
 • Налаштування та доопрацювання Програмного комплексу для ведення бухгалтерського та фінансового обліку враховуючи специфіку неприбуткової організації, в тому числі облік цільового фінансування в різних валютах, використання джерел фінансування, звіти за проектами, кошториси витрат, виконання бюджетів.

Учасники конкурсу обов’язково надають наступну інформацію:

 • вартість річного абонентського обслуговування Програмного комплексу для ведення обліку ІТС ПРОФ 12 місяців та перелік послуг, що до нього входять;
 • вартість години послуг з доопрацювання, налаштування, консультування, підтримку протягом 12 місяців;
 • вартість години послуг з оновлення доопрацьованого (дописаного) Програмного комплексу для ведення обліку.

Після завершення розгляду поданих до участі в конкурсному відборі пропозицій, проводиться відбір найбільш прийнятного кейс-рішення, що відповідає вимогам та компетенції учасника конкурсу.

Технічне підґрунтя:

 1. Облікова система УТП та БІТ.ФІНАНС встановлена на сервері ГО під управлінням ОС Windows Server 2012;
 2. В наявності є 10 (десять) клієнтських ліцензій 1С, які прив’язані до сервера;
 3. Тип бази – файлова та SQL. Версія платформи – 8.3;
 4. В ГО розгорнута інфраструктура домена Microsoft;
 5. Налаштований віддалений доступ до файлової системи сервера по зашифрованому каналу VPN;
 6. Присутня можливість додаткового налаштування віддаленого доступу до офісу/серверів компанії засобами VPN (програмне та апаратне забезпечення має такі опції);
 7. Одна виділена провайдером Інтернет зовнішня IP адреса, частина портів якої використовується існуючими сервісами.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід надання послуг з інтеграції програмного комплексу 1С:Предприятие 8.3 (8.3.14.1694) та БІТ:ФІНАНС.
 • Наявність лінії консультації БІТ:ФІНАНС.
 • Кількість годин IT-підтримки, консультацій 1С:Предприятие 8.3 (8.3.14.1694) та БІТ:ФІНАНС в пакеті послуг на місяць.
 • Вартість послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.
В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).
Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 30 листопада 2022 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні