DiXi Group шукає експерта/-ку з посилення споживачів енергії | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
logo
10.06.2024

DiXi Group шукає експерта/-ку з посилення споживачів енергії

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору» оголошує конкурсний відбір для обрання постачальника послуг експерта/-ки з проведення аналізу щодо посилення споживачів енергії. Експерт стане частиною команди в сфері роботи зі споживачами енергії. Робота передбачає проєктне залучення експерта тривалістю до 11 місяців.

Обсяг послуг та очікувані результати:

Основні:

 • Підготовка інформаційних, аналітичних матеріалів, розрахунків та презентацій з питань, що сприяють посиленню обізнаності споживачів енергії (про свої права, можливості тощо)
 • Підготовка керівництв, інструментів та рекомендацій в сфері розширення прав споживачів та їх можливостей відповідно до кращих європейських практик
 • Постійне підвищення спроможностей споживачів, побутових та непобутових, у тому числі українського бізнесу, та інших зацікавлених сторін, (наприклад, консультування для визначення проблемних питань, потреб, проведення вебінарів та семінарів, тощо) в сфері енергетики та енергоефективності, що стосуються доступу до послуг, їх якості, забезпечення прав споживачів
 • Розробка методології взаємодії, програм та механізмів з подолання енергетичної бідності на рівні проектів нормативних актів, керівництва та інструментів

інформаційних та інших матеріалів

Додаткові:

 • участь у робочих нарадах та зустрічах з стейкхоледрами;
 • ведення документації, підготовка проміжної та кінцевої звітності за підсумками виконаної роботи;
 • виконання інших дотичних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Підтверджений досвід роботи у сфері енергетики та енергоефективності від 3 років, включаючи досвід роботи за напрямками: теплопостачання, енергопостачання, відновлювана енергетика, використання систем відновлюваної енергії та систем накопичення енергії, досвід співпраці з державними органами та установами
 • Знання українського законодавства та європейських директив у сфері енергетики та енергоефективності а також дотичних сферах, (також бажаний досвід з імплементації європейських директив в українське законодавство, у тому числі з розробки та погодження нормативно-правових актів), навички з проведення досліджень, аналітичних матеріалів, розрахунків та презентацій
 • Знання англійської мови на рівні, який дозволяє вивчати та аналізувати документи та готувати презентації
 • Вартість надання послуг за 1 год

За результатами конкурсу буде відібрано одного переможця.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.
 • Портфоліо/презентації з релевантним досвідом.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 24 червня 2024 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.2

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні