DiXi Group шукає аудиторську компанію для проведення аудиту за проектом
Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором, який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях.
Опис очікуваних послуг:
Аудитор повинен здійснити перевірку Звіту про використання коштів за Програмою “Прозорість енергетичного сектору”, що реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (Кооперативна угода №72012119CA00001 від 31.01.2019 року), за період з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року, з метою надання висновку про те, чи фінансова звітність Програми достовірно представлена у всіх суттєвих аспектах. Надання послуг має відбуватися відповідно до ADS 591, Financial Audits of USAID Contractors, Recipients, and Host Government Entities (revision date 09/24/2019), 2 CFR Part 200, Subpart F та ADS 591maa, USAID Financial Audit Guide for Foreign Organizations A Mandatory Reference for ADS Chapter 591 (partial revision date: 02/19/2021).
Аудитор повинен розробляти етапи та процедури відповідно до GAGAS. Фінансовий аудит коштів, наданих USAID, повинен проводитись відповідно до GAGAS або інших затверджених стандартів, де це можливо, і відповідно включатиме такі тести бухгалтерських записів, які вважаються необхідними за таких обставин. Конкретними цілями аудиту коштів USAID є:
а. Надати висновок щодо того, чи відображає Звіт про використання коштів за Програмою достовірно, в усіх суттєвих аспектах, надходження коштів, понесені витрати, а також продукцію та технічну допомогу, безпосередньо придбану USAID протягом періоду, за який проводиться перевірка, відповідно до умов угод та загальноприйнятих принципів бухгалтерського обліку або інших загальних принципів бухгалтерського обліку (модифікований принцип обліку за касовим методом).
б. Перевірити та отримати достатнє розуміння структури внутрішнього контролю одержувачів фінансування, що відноситься до Програми, оцінити ризики у системі контролю та визначити питання, що потребують звітування, включаючи суттєві недоліки у системі внутрішнього контролю.
в. Провести тестування для визначення дотримання Організацією, у всіх суттєвих аспектах, умов договору та вимог законодавства і нормативних актів, які застосовуються до програм, що фінансуються USAID. При цьому будуть виявлені всі суттєві випадки невідповідності та незаконні дії, що мали місце чи можуть мати місце.
г. Проаналізувати та зазначити в листі керівництву, чи Організація впровадила рекомендації попередніх аудиторських звітів та фінансових перевірок USAID.
За результатами перевірки, аудитор має надати:
1) Аудиторський звіт щодо використання коштів за Програмою за рік, який закінчився 31 грудня 2021 року;
2) Аудиторський звіт щодо внутрішнього контролю. У ньому міститиметься інформація про обсяг аудиторських процедур щодо отримання розуміння про систему внутрішнього контролю та оцінки ризику контролю; та значні недоліки та істотні вади у системі внутрішнього контролю Організації;
3) Аудиторський звіт щодо відповідності діяльності Організації умовам договорів, законодавчим та іншим нормативно-правовим актам, що відносяться до Програми;
4) Cтатус впровадження попередніх рекомендацій, які безпосередньо пов’язані з цілями аудиту та фінансових перевірок USAID, як розділ листа керівництву;
5) Лист керівництву.
Звіт має бути наданий не пізніше 31 жовтня 2022 року англійською та українською мовами.
Для отримання повного опису робіт, просимо звертатися до Чорниша Віктора за адресою vchornysh@dixigroup.org.
Вимоги до конкурсної пропозиції:
- Детальний розрахунок вартості і графік виконання робіт;
- Досвід надання аудиторських послуг для отримувачів грантів USAID;
- Список виконаних подібних проектів, що були реалізовані в Україні протягом останніх 3-х років, а також інформація про їх контактних осіб;
- Схвалення організації з боку OIG;
- Готовність до проведення усної презентації конкурсної пропозиції.
Очікуваний термін надання послуг: липень-вересень 2022 року.
Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:
- Досвід надання аудиторських послуг для отримувачів грантів USAID.
- Схвалення організації з боку OIG.
- Наявність захищеного онлайн ресурсу для передачі та обміну документами.
- Вартість послуг.
Повний пакет документів повинен містити скан-копії:
- Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
- Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.
- Свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів.
- Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.
Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:
- Довідку про реєстрацію платника податків.
- Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.
Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:
- Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.
Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.
В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).
Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».
ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.
Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 24 травня 2022 року за адресою: tender@dixigroup.org.
Контактна інформація:
Чорниш Віктор,
Провідний менеджер з постачання
Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»
Вул. Інститутська 18А, оф.3
м. Київ, 01021
Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94
Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65
E-mail: vchornysh@dixigroup.org