DiXi Group шукає аналітика(киню) даних у сфері енергетики | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
06.01.2023

DiXi Group шукає аналітика(киню) даних у сфері енергетики

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс постачальників на надання послуг з досліджень у сфері енергетики на основі аналізу даних в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Очікувані послуги

Основні:

 • проведення спеціальних досліджень з питань реформування ринків газу, електроенергії, нафти і нафтопродуктів, сфери теплопостачання, житлово-комунальних послуг з використанням аналізу даних;
 • оцінка та аналіз публічної політики, законодавства, законодавчих та регуляторних ініціатив, що може включати аналіз відкритих даних;
 • проведення досліджень та підготовка аналітичних матеріалів, наприклад, аналітичних записок та брошур, оглядів політик, кейс-стаді (досвіду в Україні, в інших країнах) тощо на основі аналізу даних, включно з підготовкою відповідних рекомендацій;
 • підготовка інших матеріалів для діалогу з органами влади, наприклад презентацій, позиційних записок тощо;
 • участь у підготовці матеріалів для коментарів, заяв, публікацій на веб-сайті, інфографік, листівок та інших продуктів інформаційно-просвітницьких кампаній.

Додаткові:

 • підготовка та супровід запитів на доступ до публічної інформації (за потреби);
 • участь в публічних заходах, зустрічах, засіданнях робочих груп при ЦОВВ, комунікація з іншими експертами, громадськими організаціями (за потреби);
 • участь у робочих нарадах, які стосуються підготовки аналітичних матеріалів;
 • участь у створенні інтерактивних аналітичних продуктів на основі відкритих даних (за потреби);
 • ведення документації, підготовка проміжної та кінцевої звітності за підсумками наданих послуг;
 • виконання інших дотичних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

За результатами конкурсу буде відібрано два переможці. Консультування відбуватиметься протягом одного року з дати укладання відповідного договору.

 Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід аналітичної діяльності (підготовки досліджень, аналітичних записок, статей та інших матеріалів, підготовки пропозицій та рекомендацій) з тематики, що стосується реформування енергетичних ринків.
 • Досвід роботи з табличними даними (машиночитний формат), у т.ч. їх аналізу, об’єднання з іншими наборами даних, підготовки агрегованих масивів даних.
 • Вартість надання послуг (за 1 годину).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме із зазначенням відповідного досвіду, посиланням на зразки аналітичних матеріалів.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.
В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).
Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 20 січня 2023 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні