DiXi Group продовжує конкурс на експертів для підготовки Індексу прозорості енергетики | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
04.08.2022

DiXi Group продовжує конкурс на експертів для підготовки Індексу прозорості енергетики

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс постачальників на надання послуг з досліджень, оцінювання та підготовки Індексу прозорості енергетики 2022 (Індекс) в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

За результатами конкурсу буде відібрано трьох експертів.

Завдання та очікувані результати:

Основні

 • Оновлення методології побудови Індексу (дослідження щодо структури, набору індикаторів (у т.ч. з урахуванням змін у законодавстві ЄС, кращих світових практик і стандартів прозорості), вибірок для оцінювання, способів аналізу, формату представлення результатів тощо);
 • Оцінювання індикаторів прозорості, здійснення аналізу та формування рекомендацій за окремими змістовними напрямами (розділами) Індексу;
 • Редагування та верифікація даних таблиці індикаторів прозорості;
 • Підготовка аналітичних матеріалів за результатами оцінювання для формування заключного звіту (для публікації) та презентації.

Додаткові

 • Участь у робочих нарадах, зустрічах та презентаціях Індексу;
 • Участь у підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів на основі Індексу для публікації у медіа, соціальних мережах;
 • Ведення документації, підготовка проміжної та кінцевої звітності за підсумками виконаної роботи;
 • Виконання інших дотичних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

Термін надання послуг: до 10 місяців.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність не менше 3-х років досвіду з проведення досліджень / моніторингу / аналітичної діяльності в сферах енергетичної політики та ринків.
 • Демонстрація обізнаності щодо стандартів прозорості та розкриття інформації, зокрема вимог законодавства ЄС та кращих світових практик.
 • Вартість надання послуг (за 1 годину).

Наявність власних публікацій (в наукових виданнях, ЗМІ та ін.) за профілем буде перевагою.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме із зазначенням відповідного експертного досвіду.
 • Приклади власних публікацій (в наукових виданнях, ЗМІ та ін.) за наявності.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

ГГромадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.
В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).
Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 11 серпня 2022 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні