30 січня онлайн-презентація українського перекладу порадника "Місцеві зелені курси. План дій". | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » 30 січня онлайн-презентація українського перекладу порадника “Місцеві зелені курси. План дій”.
11.01.2024

30 січня запрошуємо взяти участь в онлайн-презентації  українського перекладу порадника “Місцеві зелені курси. План дій”.

Оригінальний порадник англійською мовою створила міжнародна громадська організація «ICLEI –  Органи місцевого самоврядування за сталий розвиток» у 2021 році в рамках ініціативи Єврокомісії «Виклик розумних міст» (https://cutt.ly/awY4UOss)  

Творці порадника прагнуть допомогти містам ефективно впроваджувати Європейський зелений курс, що є ефективним інструментом перетворення кліматичних та екологічних викликів на можливості та переходу до економічного зростання, відділеного від використання ресурсів, і кліматичної нейтральності. https://cutt.ly/awY4UOss 

Під час презентації україномовної версії порадника ми: 

  • обговоримо актуальність та корисність цього порадника для України, зокрема в контексті майбутньої повоєнної відбудови;
  • розглянемо роль міст як центрів економічної діяльності;
  • подискутуємо, чому саме зараз актуально об’єднати зусилля навколо цієї ініціативи та розробки Місцевих зелених курсів (МЗК). 

Представимо 10 базових принципів, які лежать в основі Місцевих зелених курсів і роблять їх унікальними серед управлінських підходів до сталого розвитку. Обговоримо можливі шляхи фінансування МЗК, включаючи перерозподіл бюджетів, використання коштів ЄС та національних фондів, а також приваблення приватних інвестицій для підтримки громадських ініціатив.

Участь у дискусії візьмуть представники влади, українських міст та Європейського Союзу. 

Порадник стане важливим інструментом для українських міст у розв’язанні поточних та майбутніх викликів на шляху до кліматичної нейтральності до 2060 року. 

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до обговорення та спільно шукати інноваційні рішення для розвитку нашого країни. 

Долучайтеся 30 січня та будьте частиною цього важливого заходу!

 

Деталі заходу:

Дата: 30 січня 2024 року
Час: 11.00 – 13.00
Формат: ZOOM
Мова заходу: українська (забезпечується синхронний переклад)

 


Захід організовано за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» та проекту Libmod “Україна в Європі “Німецько-Український парламентський діалог, посилення компетенції України в Німеччині та просування європейської інтеграції. Проєкт реалізує консорціум громадських організацій: “ДІКСІ ГРУП” (координатор), Ресурсно- аналітичний центр «Суспільство і довкілля», Асоціація “Енергоефективні міста України”, “Українська академія лідерства”, “Жіночий енергетичний клуб України”, “ДЗИГА” та “ПЛАТО”.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Асоціації «Енергоефективні міста України», і в жодному разі його не можна вважати таким, що відображає позицію Європейського Союзу.

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні