15 травня конференція «Реформа центрального теплопостачання: використання теплових насосів» | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
logo
23.04.2024

DiXi Group та ГО «Екоклуб» запрошують на конференцію «Реформа центрального теплопостачання: використання теплових насосів». 

Коли: 15 травня з 11:30 до 17:00
Де: офлайн у Києві, онлайн ZOOM
Мова: українська, англійська (із синхронним перекладом)
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/49QZ0VY

За останні десятиліття кількість споживачів центрального опалення в Україні зменшилась удвічі. Цьому сприяли недосконала державна політика, відсутність належних ремонтних робіт, зростаюча заборгованість теплокомуненерго за газ та низькі тарифи.Це призвело до критичної зношеності мереж, в яких втрати тепла подекуди сягають 20-30%.

Однак чи варто Україні відмовлятися від центрального опалення, враховуючи цілу низку багаторічних проблем? Досвід країн ЄС доводить, що ні. Шлях до модернізації та зниження вартості тепла існує. Яким він може бути для України та наших громад?

Під час заходу обговоримо стан центрального теплопостачання зараз, його переваги та важливість використання. Почуємо успішний досвід іноземних партнерів з Європи та США, дізнаємося про позитивні кейси в Україні, як і що з цього можна впроваджувати вже під час війни та як масштабувати.

Під час сесій та дискусії основними блоками будуть:

  • Значення центрального постачання для розвитку української енергетики. Його стан та шляхи подолання кризи. Державна політика.
  • Міжнародний досвід: еволюція центрального теплопостачання в Європі та США. Використання геотермальної енергії для ЦТ. 
  • Нові підходи розвитку підприємств. Теплові насоси в системах центрального опалення. 
  • Практичні кроки розвитку центрального теплопостачання: допомога донорів та Уряду. Громади, які готові стати пілотами для проєктів з геотермальної енергії. Зміни до законодавства. 

Запрошуємо до активної участі громади, представників профільних державних структур та комунальних підприємств, журналістів, бізнес і експертів галузі. 

Долучитися до заходу можливо за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/49QZ0VY

Серед спікерів – представники Міністерства енергетики України, Міністерства інфраструктури України, НКРЕКП, Держенергоефективності, Європейського комітету регіонів, Європейської ради з геотермальної енергетики (EGEC),  ReWarm Ukraine, теплокомуненерго, представники українських міст і громад та інші.

 

Подія організована  аналітичним центром DiXi Group та громадською організацією «Екоклуб».  Захід відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту «Прозорість Енергетичного Сектору», який виконує ГО ДІКСІ ГРУП та Європейського Союзу у межах проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами». Відповідальність за зміст події несуть виключно DiXi Group та Екоклуб, і подія не обов’язково відображає думку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) чи Європейського Союзу.Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні