14 березня запрошуємо на презентацію звіту “Довгострокові шляхи декарбонізації електроенергетичного сектору України”.
Експерти DiXi Group та Інституту економіки та прогнозування, спільно з іноземними партнерами Регіонального центру досліджень енергетичної політики (REKK) та Австрійського інституту технологій (AIT), розробили документ з результатами моделювання та рекомендаціями щодо ефективної та справедливої декарбонізації енергосистеми України.
Україна планує декарбонізувати свій енергосектор не пізніше 2050 року, а всю економіку – до 2060. Плани з декарбонізації накладаються на інші значні виклики, пов’язані з війною та відновленням.
Яким має бути планування перехідного періоду? Які перспективи створення енергосистеми з чистими нульовими викидами до 2050? Намагалися проаналізувати експерти у новому звіті “Довгострокові шляхи декарбонізації електроенергетичного сектору України”.
Крім того, відповімо на питання, якими є наслідки інтеграції України в енергетичний ринок ЄС? Яка роль атомної енергетики в майбутньому, та чи є необхідність нових АЕС в Україні? Як забезпечити гнучкість енергосистеми, та якою є роль газових електростанцій?
Якщо цікаво дізнатися, запрошуємо відвідати наш захід.
Учасники заходу разом з експертами зможуть обговорити всі ці, а також інші нагальні питання розвитку енергосектору та інтеграції ринку електроенергії в спільний європейський ринок.
Долучайтесь до важливої дискусії, яка дозволить розглянути майбутнє електроенергетики України з урахуванням глобальних трендів та викликів!
Реєстрація за посиланням : https://bit.ly/4c3WZbc
Деталі:
Дата: 14 березня 2024 року
Час: 16:00 – 17:30 (Київ)
Формат: ZOOM
Мова: українська – англійська ( синхронний переклад)
Цей звіт підготовлено за підтримки Європейського кліматичного фонду. Відповідальним за зміст є автори звіту і за жодних обставин його не може вважати таким, що відображає позицію Європейського кліматичного фонду.