Російські казки. Уроки для Європи з історії України.

7 травня – 07 травня 2018

Цей документ має на меті показати, як Росія використовує природний газ для досягнення своїх політичних цілей в Україні: як це було використано для підкупу деяких чиновників та шантажу інших, щоб впливати на прийняття рішень. Ідея "російської казки" демонструє спосіб, що використовується Росією: заспокоєння партнерів та забезпечення у них фальшивого почуття безпеки словесними обіцянками.

Видання здійснено у рамках проекту «Стимулювання публічного діалогу щодо можливості наслідків реалізації «Північного потоку 2», який підтримано Міжнародним фондом« Відродження» та частково за рахунок гранту Фундації «Відкрите Суспільство».

За зміст цієї публікації несе відповідальність DiXi Group. Матеріал може не відображати позиції Міжнародного фонду "Відродження" та Фонду "Відкрите суспільство".

Ознайомитися з публікацією можна за посиланням

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG