Хто претендує бути членом НКРЕКП. Аналіз кандидатів від DiXi Group

15 березня 2018
15 березня, Конкурсна Комісія оголосила результати першого етапу конкурсного відбору кандидатів на посади членів НКРЕКП. Хоча це не остаточний результат, але він показав потенційних лідерів і претендентів на новий склад регулятора. Дуже важливо, щоб переможцями стали справді професійні та незалежні особи. 
Експерти DiXi Group переконані - кожен, хто стежить за конкурсом, повинен мати можливість вже зараз оцінити шанси створити незалежного і професійного регулятора. Саме тому ми підготували короткий аналіз тих, хто подав свої документи на конкурс. Цей аналіз дозволить не лише слідкувати за прізвищами претендентів, але побачити, що стоїть за кожним із них. Оцінку і висновки ми залишаємо на розсуд кожного читача. 
Ще раз звертаємо увагу - важливіше супроводжувати процес відбору регулятора зараз, ніж обурюватись можливими проблемами потім. 
Завантажити оновлену версію можна за посиланням (оновлення від 20.03.18)
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG