DiXi Group шукає рекрутингову компанію | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » DiXi Group шукає рекрутингову компанію
12.04.2023

DiXi Group шукає рекрутингову компанію

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій з проведення рекрутингової діяльності та надання на запит інформації для оцінки ринку праці в Україні, зокрема рівня зарплат для окремих посад та категорій.

Зміни економічної ситуації в Україні, зростання кількості проектів з боку міжнародних партнерів та донорів, велика увага до відновлення енергетичного сектору на національному та локальному рівнях міняють ринок праці в сфері енергетики та міжнародної технічної допомоги. Для того, щоб мати можливість здійснювати моніторинг ринку праці, наймати професійних експертів для виконання профільних завдань на конкурентних умовах і в найкоротші строки, громадська організація «ДІКСІ ГРУП» потребує постійного консультанта. Ми очікуємо, що консультант допоможе нам швидко адаптуватись до нових умов, забезпечить швидку і якісну співпрацю.

Очікується, що надавач послуг допоможе провести швидкий і якісний моніторинг ринку праці в сфері енергетики, громадського сектору та міжнародної технічної допомоги в Україні, надати за результатом моніторингу на запит необхідну інформацію, у тому числі щодо рівня оплат окремих категорій посад.

Також очікується, що надавач послуг на тривалій основі співпрацюватиме з громадською організацією «ДІКСІ ГРУП» для допомоги з залученням персоналу на визначені посади на конкурсних засадах.

Перелік очікуваних послуг:

 • підготовка за запитом інформативного звіту за результатами огляду заробітних плат та компенсацій для сектору енергетики, громадського сектору та міжнародної технічної допомоги щодо українських фахівців;
 • створення профілю кандидата/-ів (створення портрета кандидата, активний пошук кандидатів з використанням різноманітних інструментів тощо);
 • робота з кандидатом/-ми (презентація громадської організації, проекту, вакансії та проведення первинної співбесіди, збір інформації про кандидата/-ів, формування портрету кандидата/-ів тощо);
 • супровід кандидата/-ів (призначення співбесід та їх координація з потенційним кандидатом та громадською організацією, робота із запереченнями кандидатів, контроль прийняття пропозицій кандидата/-ів про роботу та інше);
 • гарантійні зобов’язання агенції з рекрутингу.

Очікуваний результат надання послуг: інформація (на запит) про стан ринку праці в сфері енергетики, громадського сектору та міжнародної технічної допомоги в Україні; організація рекрутингу та супровід кандидатів для залучення персоналу на визначені посади.

За результатами конкурсу буде відібраний один переможець.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід консультування на ринку праці та у допомозі з підбором персоналу (досвід роботи у сфері енергетики, громадського сектору та міжнародної технічної допомоги буде перевагою).
 • Терміни надання послуг та швидкість у роботі з клієнтом. Наявність персонального менеджера для роботи з громадською організацією «ДІКСІ ГРУП» буде перевагою.
 • Вартість послуг моніторингу ринку заробітних плат по посаді.
 • Вартість підбору кандидата на посаду.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме або портфоліо з описом досвіду роботи.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 26 квітня 2023 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні