DiXi Group продовжує конкурс на постачальника юридичних послуг для доопрацювання Порядку захисту вразливих споживачів | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » DiXi Group продовжує конкурс на постачальника юридичних послуг для доопрацювання Порядку захисту вразливих споживачів
21.04.2023

DiXi Group продовжує конкурс на постачальника юридичних послуг для доопрацювання Порядку захисту вразливих споживачів

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс на юридичні послуги із підготовки Рекомендацій до проєкту Порядку захисту вразливих споживачів КМУ. Очікувані послуги мають на меті допомогти українським органам влади наблизити нормативну базу у сфері захисту вразливих споживачів до вимог законодавства ЄС.

Розробка Порядку захисту вразливих споживачів енергоресурсів передбачена Законами України «Про ринок електричної енергії» та «Про ринок природного газу». Порядок має визначати категорії вразливих споживачів; порядок обліку вразливих споживачів; заходи з моніторингу та державного контролю за належністю до категорії вразливих споживачів; спеціальні заходи захисту вразливих споживачів від відключення у певні періоди; обсяг адресної допомоги для категорії вразливих споживачів. Необхідність розробки Порядку зумовлена євроінтеграційними процесами та потребою усунення перехресного субсидування споживачів у майбутньому.

Обсяг послуг та очікувані результати:

Основні:

 1. надання юридичних консультацій при підготовці Концепції (змістовного бачення) Порядку захисту вразливих споживачів в Україні, яка описуватиме базовий та/або рекомендований підходи до визначення, обліку таких споживачів, заходів з моніторингу та контролю, обсягу державної допомоги;
 2. підготовка Рекомендацій до проєкту Порядку захисту вразливих споживачів КМУ у вигляді порівняльної таблиці на основі погодженого зі стейкхолдерами варіанту Концепції.

Додаткові:

 • участь у робочих нарадах щодо розробки проєкту Порядку визначення вразливих споживачів;
 • участь у презентаціях напрацювань стейкхолдерам;
 • підготовка звітності за підсумками виконаної роботи.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду розробки рекомендацій до нормативно правових актів у сфері енергетики.
 • Термін виконання робіт.
 • Загальна вартість послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме з описом досвіду роботи.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 04 травня 2023 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні