
3 лютого о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2) відбудеться презентація брошури "Чому Енергетичне Співтовариство важливе для мене?", розробленої експертами аналітичного центру DiXi Group.
27 січня, після розгляду у Верховній Раді, законопроект "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" проголосовано для повторного прийняття в першому читанні. Документ буде повернуто в Комітет, де депутати мають доопрацювати його і знову винести в зал у місячний термін.
Аналітичний центр DiXi Group звертається до народних депутатів України із закликом розблокувати законодавчий процес щодо забезпечення незалежного регулятора в сфері енергетики та комунальних послуг та прийняти рішення по законопроекту № 2966.
Експерти аналітичного центру DiXi Group представили результати дослідження найбільш поширених схем у сфері видобутку нафти і газу, а також настільної гри на його основі.
Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко звернулася до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з проханням винести законопроект 2966 на голосування.
Народні депутати України Олексій Рябчин («Батьківщина»), Наталя Кацер-Бучковська («Народний Фронт») та Лев Підлисецький(«Самопоміч») планують, що законопроект 2966 ("Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання в галузі енергетики та комунальних послуг") буде винесений на голосування в перший пленарний тиждень 2016 року.
Голова Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВРУ Микола Мартиненко звернувся до депутатів з пропозицією прийняти рішення по законопроекту 2966 (про регулятор) цього пленарного тижня.
Міністерство енергетики та вугільної промисловості провело перше експертне обговорення щодо позиціонування України в Європі.
Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко візьме участь в засіданні міжнародного клубу Chatham House, яке відбудеться 25 листопада в Лондоні. Збори будуть присвячені реформам енергетичного сектору в Україні
Просування України в імплементації Договору про заснування Енергетичного Співтовариства було обговорено експертами Секретаріату Енергетичного Співтовариства та коаліції "Енергетичні реформи".
Прогрес України в реалізації Договору про заснування Енергетичного співтовариства було обговорено 16 листопада 2015 року фахівцями Секретаріату Енергетичного співтовариства і Української коаліції з енергетичних реформ.
Імплементація європейського законодавства в енергетичній сфері в Україні триває, однак не меншим викликом залишається його запровадження на практиці. Про це йшлося під час обговорення “Україна та Енергетичне Співтовариство: дорогою реформ”, що відбулося напередодні в Брюсселі.