DiXi Group Logo
en
logo
19.04.2021

DiXi Group шукає постачальника послуг веб-візуалізації аналітичного продукту

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на надання послуг створення інтерактивної веб-версії “Індексу прозорості енергетики”, що має забезпечити для користувачів можливість відслідковувати динаміку за роками та окремими показниками.

Індекс складається з аналітичного звіту та набору індикаторів з оцінками. Індекс має кілька вимірів оцінювання:

 • на вищому рівні – категорії і підкатегорії, енергетичні ринки, органи влади;
 • на нижньому рівні – індикатори та критерії прозорості.

Посилання на приклади текстових версій та таблиць з індикаторами Індексу за попередні роки: 2018, 2019, 2020.

Конкурс пропозицій проходить в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору», що виконує аналітичний центр DiXi Group.

Опис очікуваних послуг:

Послуги передбачають створення веб-сторінки/веб-сайту (далі – “продукт”) з інтерактивним представленням результатів Індексу.

Загальні вимоги:

 1. Узгодити із замовником ТЗ, а саме функціональні, нефункціональні та інші вимоги до розробки продукту (орієнтовні вимоги наведено нижче);
 2. Розробити та узгодити із замовником макети веб-сторінок;
 3. Розробити продукт;
 4. Забезпечити гарантійну підтримку продукту.

Очікувані функціональні вимоги:

 • Зовнішні користувачі (далі – ЗК) можуть переглянути агрегований індекс прозорості, субіндекси у розрізі категорій, підкатегорій, ринків, органів влади у динаміці по роках (за допомогою фільтрів);
 • Для ЗК забезпечено можливість розгорнути агрегований індекс за категоріями і підкатегоріями (2-й рівень) та індикаторами (3-й рівень);
 • Для ЗК забезпечено можливість завантажити дані після вказання контактної інформації (прізвище та ім’я, e-mail, місце роботи та інші);
 • Забезпечено автоматичне оновлення представлених візуалізацій та/або табличних даних при їхній зміні адміністратором;
 • Наявна адміністративна панель для таких дій (цілей):
   • наповнення даних Індексу (додавання нових даних, коригування існуючих);
   • додавання та редагування контекстної описової інформації;
   • додавання словників (опціонально – залежно від узгодженої логіки із замовником).

Очікувані нефункціональні вимоги:

 • Продукт має розміщуватись на субдомені сайту “Українська енергетика” – index.ua-energy.org;
 • Структура та типи графіків/візуалізацій є статичними, їх зміст оновлюється динамічно залежно від змін в даних (додавання нових та/або внесення змін до існуючих);
 • Локалізація (укр., англ. мовні версії);
 • Прописані ключові слова для SEO.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду розробки продуктів з веб-відображення даних та/або структурованого відображення інформації. Очікується надання посилань на відповідні приклади власних робіт (веб-сайти та/або веб-сторінки).
 • Опис гарантійної підтримки, а саме послуг, що в неї входять, та термінів надання.
 • Повна загальна вартість створення продукту (у грн, без ПДВ). Розрахунок вартості також повинен включати орієнтовний термін виконання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Портфоліо із прикладами робіт (відповідно до вищезазначених вимог), резюме ключових виконавців.
 • Цінової пропозиції (відповідно до вищезазначених вимог) з описом гарантійної підтримки.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 03 травня 2021 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля