DiXi Group Logo
en
logo
27.08.2021

DiXi Group шукає постачальників для викладання дисципліни: Право та публічна політика ЄС у сфері енергетики по напрямку Київської школи енергетичної політики

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» розширює викладацький склад Київської школи енергетичної політики для викладання нової дисципліни: Право та публічна політика ЄС у сфері енергетики

Контекст залучення

Київська школа енергетичної політики (KSEP) –  незалежний центр неформальної освіти у сфері енергетики, який здійснює сертифікаційні програми та короткотермінові курси, надаючи доступ до актуальних знань та компетенцій задля ефективного бізнесу та урядування в сучасній енергетиці.

Наразі KSEP проводить розширення викладацького складу для залучення до розробки та впровадження навчальних продуктів.

Послуги

Успішні надавачі викладацьких послуг долучаться до викладацького пулу KSEP та надаватимуть конкретні послуги з розробки та впровадження навчальних програм та курсів (або їхніх окремих частин) на підставі окремих технічних завдань, відповідно до графіку та порядку діяльності KSEP.

Очікується, що робочою мовою надання послуг буде англійська або українська.

Темами таких програм та курсів (або їхніх частин) є:

 • загальні питання енергетичного права Європейського Союзу;
 • дизайн енергетичних ринків ЄС;
 • історія та особливості інтеграції України до ЄС в енергетичному секторі;
 • публічна політика ЄС у сфері енергетики (Пакет ЄС з чистої енергії, Енергетичний союз, Європейський зелений курс тощо),

які разом називаються “Право та публічна політика ЄС у сфері енергетики”).

Постачання послуг, залежно від умов, погоджених у договорі та окремих технічних завданнях, може включати такі форми роботи:

 1. Надання загальної методичної підтримки команді KSEP;
 2. Участь у розробці концепцій, структури, навчальних планів та інших складових частин навчальних продуктів за тематикою Право та публічна політика ЄС у сфері енергетики;
 3. Формування робочих тематичних програм до окремих тем із розподілом на лекторії, обговорення, інтерактивну взаємодію учасників та учасниць, самостійну робота тощо за тематикою Право та публічна політика ЄС у сфері енергетики;
 4. Пошук та компонування локальної та зарубіжної літератури, кейсів, статей та інших альтернативних джерел за тематикою законодавства та політики ЄС у сфері енергетики;
 5. Підготовка самостійних/групових завдань, тестування з теми, підсумкових робіт;
 6. Викладання за розробленою та затвердженою робочою тематичною програмою;
 7. Менторинг та наставництво учасників та учасниць навчальних програм та курсів;
 8. Участь у розробці методик та проведенні оцінювання якості навчання, зборі та аналізі зворотного зв’язку від учасників та учасниць навчального процесу;
 9. Інші послуги, пов’язані із організацією та проведенням навчальної діяльності KSEP.

Надання послуг може здійснюватися протягом 12 місяців на основі визначених та узгоджених планів надання послуг (технічне завдання).

Інші умови

За результатами конкурсу можуть бути відібрані до трьох включно постачальників послуг. DiXi Group залишає за собою право не обирати із наявних претендентів та претенденток на момент закінчення конкурсу та пролонгації конкурсу.

DiXi Group відстоює рівні можливості при відборі постачальників та постачальниць. Ми не використовуємо дискримінативні практики у роботі та не керуємося у цьому відборі факторами гендеру, раси, кольору шкіри, етнічною, релігійною належністю, сімейним статусом.

Відповідь буде надіслана лише тим кандидатам та кандидаткам, які будуть відібрані для співбесіди.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Фактичний та актуальний досвід юридичної практики із правом та публічною політикою ЄС у галузі енергетики з особливим акцентом на енергетичній інтеграції України та/або інших країн Східного партнерства та країн-учасниць Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.
 • Досвід викладацької чи освітньої діяльності, який, зокрема, включає:
  • безпосередній досвід викладання,
  • наявність відповідних публікацій, публічні виступи, участь у проектах неформальної енергетичної освіти.
 • Цінова пропозиція за 1 академічну годину навчання у гривнях без ПДВ.

Викладацький досвід у навчальних закладах ЄС, США чи міжнародних навчальних закладах буде великою перевагою.

Попередній досвід роботи з енергетичним сектором України та/або урядом України буде великою перевагою.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме експертного досвіду.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Як подати заявку на участь у конкурсі?

Будь ласка, перейдіть за лінком, наведеним нижче, і заповніть усі обов’язкові поля. Перед заповненням заявки рекомендуємо підготувати Ваше резюме (або посилання на його онлайн-версію), а також документи та посилання, які підтвердять Ваш досвід роботи, досвід викладацької або просвітницької діяльності.

Термін подачі заявок закінчується 23:59 10 вересня 2021 року.

Посилання для реєстрації.

 

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні