DiXi Group Logo
en
logo
20.01.2021

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання викладачів для Київської школи енергетичної політики (Енергетичний трейдинг в ЄС та Україні).

Контекст залучення

Київська школа енергетичної політики (KSEP) –  незалежний центр неформальної освіти у сфері енергетики, який здійснює сертифікаційні програми та короткотермінові курси, надаючи доступ до актуальних знань та компетенцій задля ефективного бізнесу та урядування в сучасній енергетиці.

Наразі KSEP проводить розширення викладацького складу для подальшого залучення до розробки та впровадження навчальних продуктів.

Послуги

Успішні надавачі викладацьких послуг долучаться до викладацького пулу KSEP. Такі викладачі надаватимуть конкретні послуги з розробки та впровадження навчальних програм та курсів на підставі окремих технічних завдань, відповідно до графіку та порядку діяльності KSEP.

Тематикою таких програм та курсів (або їхніх частин) є питання економіки енергетики, ціноутворення та тарифоутворення на ринках та у секторах енергетики, торгівля енергетичними продуктами, принципи створення доданої вартості в енергетиці України, Європи, США та світу (надалі разом – “Енергетичний трейдинг в ЄС та Україні”).

Постачання послуг, залежно від умов, погоджених у договорі та окремих технічних завданнях, може включати такі форми роботи:

 1. Надання загальної методичної підтримки команді KSEP;
 2. Участь у розробці концепцій, структури, навчальних планів та інших складових частин навчальних продуктів за тематикою Енергетичний трейдинг в ЄС та Україні;
 3. Пошук та компонування локальної та зарубіжної літератури, кейсів, статей та інших альтернативних джерел за тематикою Енергетичний трейдинг в ЄС та Україні;
 4. Підготовка самостійних/групових завдань, тестування з теми, підсумкових робіт;
 5. Формування робочих тематичних програм до окремих тем із розподілом на лекторії, обговорення, інтерактивну взаємодію учасників та учасниць, самостійну робота тощо за тематикою Енергетичний трейдинг в ЄС та Україні;
 6. Участь у підготовці презентаційних матеріалів для проведення лекційних занять за тематикою Енергетичний трейдинг в ЄС та Україні;
 7. Викладання за розробленою та затвердженою робочою тематичною програмою;
 8. Менторинг та наставництво учасників та учасниць навчальних програм та курсів;
 9. Участь у розробці методик та проведенні оцінювання якості навчання, зборі та аналізі зворотного зв’язку від учасників та учасниць навчального процесу;
 10. Інші послуги, пов’язані із організацією та проведенням навчальної діяльності KSEP.

Надання послуг може здійснюватися протягом 12 місяців на основі визначених та погоджених планів надання послуг.

Інші умови

За результатами конкурсу можуть бути відібрані до двох включно постачальників послуг. DiXi Group залишає за собою право не обирати із наявних претендентів та претенденток на момент закінчення конкурсу та пролонгації конкурсу.

DiXi Group відстоює рівні можливості при відборі постачальників та постачальниць. Ми не використовуємо дискримінативні практики у роботі та не керуємося у цьому відборі факторами гендеру, раси, кольору шкіри, етнічною, релігійною належністю, сімейним статусом.

Відповідь буде надіслана лише тим кандидатам та кандидаткам, які будуть відібрані для співбесіди.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Актуальний та релевантний тематиці послуг досвід роботи (або участь в проєктах) в енергетичному секторі України, США та країн ЄС на управлінських посадах.
 • Досвід викладацької або просвітницької діяльності, який, зокрема, передбачає:
    • безпосередній досвід викладацької діяльності, та/або
    • наявність релевантних публікацій, публічних виступів, участі у проєктах неформальної освіти у сфері енергетики, та
    • наявність сильних презентаційних та комунікативних навичок.
 • Цінова пропозиція за 1 академічну годину викладання у гривні без ПДВ.

Досвід викладацької діяльності у ВУЗах країн ЄС та США буде великою перевагою.

Володіння англійською мовою буде перевагою.

Як податися на конкурс

Будь ласка, перейдіть за лінком, наведеним нижче, і заповніть усі обов’язкові поля. Перед заповненням заявки рекомендуємо підготувати Ваше резюме (або посилання на його онлайн-версію), а також документи та посилання, які підтвердять Ваш досвід роботи, досвід викладацької або просвітницької діяльності.

Крайній термін подачі заявки спливає до 23:59 03 лютого 2021 року.

Посилання для реєстрації.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля