Dixi Group продовжує конкурс пропозицій для обрання постачальників на надання послуг аналізу політики та регуляторного впливу  в енергетиці | DiXi Group
DiXi Group Logo
www.upscalerolex.to
31.03.2023

Dixi Group продовжує конкурс пропозицій для обрання постачальників на надання послуг аналізу політики та регуляторного впливу  в енергетиці

 Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує прийом заявок на конкурс постачальників на надання послуг аналізу політики та регуляторного впливу  в енергетиці в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Очікувані послуги

Основні:

 • моніторинг та аналіз публічної політики й регулювання в енергетиці;
 • аналіз регуляторного впливу (Regulatory Impact Assessment) проєктів нормативно-правових актів (у т.ч. законодавчих ініціатив) та чинного законодавства, що стосуються регулювання ринків електроенергії, включаючи ВДЕ, газу та суміжних сфер;
 • підготовка аналітичних матеріалів (аналітичних та позиційних записок, презентацій тощо) та рекомендацій для діалогу із стейкхолдерами.

Додаткові:

 • підготовка та супровід інформаційних запитів до органів влади та інших стейкхолдерів;
 • комунікація з іншими експертами, профільними та бізнес-асоціаціями тощо;
 • участь у підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів для коментарів, публікацій у медіа, інфографік та інших продуктів;
 • участь в публічних заходах, засіданнях робочих груп (за потреби);
 • участь у робочих нарадах з підготовки аналітичних матеріалів;
 • підготовка звітності щодо наданих послуг;
 • виконання інших дотичних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

За результатами конкурсу буде відібрано два переможці.

Консультування передбачає неповну зайнятість і відбуватиметься протягом одного року з дати укладання договору.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід аналізу політики та регуляторного впливу у сфері енергетичних ринків (аналіз законодавства, проведення досліджень, підготовка аналітичних записок, статей та інших матеріалів, рекомендацій).
 • Володіння методами аналізу політики та економічного аналізу.
 • Вартість надання послуг (за 1 годину).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме із зазначенням відповідного досвіду, посиланнями на зразки аналітичних матеріалів.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 05 квітня 2023 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні