DiXi Group Logo
en
logo
09.04.2021

DiXi Group продовжує конкурс на ІТ-розробника адміністративної частини сервісу “Газотека”

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП»  продовжує конкурс з надання послуг у сфері інформаційних технологій та програмування для веб-сервісу порівняння цін “Газотека”.

Веб-сервіс”Газотека” є першим в Україні інструментом порівняння цін на газ для побутових споживачів https://gasoteka.ua-energy.org/. Сервіс дає можливість порівняти комерційні пропозиції понад 60 компаній та оцінити потенційну економію від зміни постачальника, подати заявку на зміну постачальника онлайн. Сервіс сторено з використаням технологій Vue.js, Bootstrap, CloudFlare Workers (Node.js), Azure Functions (Python).

Послуги ІТ-розробки покликані створити зручну та безпечну систему адміністрування сервісу, яка би задовольняла потреби користувацьких груп та  відповідала вимогам КСЗІ. При розробці системи адміністрування може бути використаний довільний стек технологій.

Опис очікуваних послуг:

 • Проектування і розробка системи зберігання даних абонента відповідно до вимог КСЗІ;
 • Створення кабінету постачальника, який дозволяє працювати з поданими заявками, відгуками, тарифами;
 • Забезпечення технічних можливостей для передачі заявок партнерам (АРІ, доступ через кабінет);
 • Розробка модулю сповіщень користувачів сервісу;
 • Інтеграція цифрового підпису до функціоналу “Газотеки” (КЕП, SmartID, верифікація особи підписанта, множинний підпис співвласниками).

Максимальний строк виконання проекту – 5 місяців від дати підписання договору.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо очікуваних послуг, просимо надіслати ваш запит Вікторії Ткачук на поштову адресу: v.tkachuk@dixigroup.org.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду веб-розробки систем, які обробляють персональні дані.
 • Наявність досвіду back-end розробки.
 • Повна вартість послуг.

Пропозиції повинні містити вартість кожного з завдань та повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Портфоліо із подібними реалізованими проектами.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 15 квітня 2021 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля