DiXi Group Logo
en
logo
23.03.2021

DiXi Group шукає постачальника для виготовлення відеоролика про веб-сервіс “Газотека”

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг виготовлення відеоролика про веб-сервіс “Газотека”.

Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг зі створення ігрового відеоролика про веб-сервіс “Газотека” gasoteka.ua-energy.org .

Веб-сервіс “Газотека” є першим в Україні інструментом порівняння цін на газ для побутових споживачів. Сервіс дає можливість порівняти комерційні пропозиції понад 60 компаній та оцінити потенційну економію від зміни постачальника, подати заявку на зміну постачальника онлайн.

Мета відео – показати переваги використання сервісу “Газотека” на досвіді конкретних побутових споживачів газу. Цільова аудиторія − українці, які користуються газом для власних побутових потреб. Хронометраж: 30-60 секунд. Термін виготовлення відео визначається постачальником послуг, але не пізніше 10 травня 2021 року.

Передбачається, що обраний постачальник буде надавати послуги з розробки сценарію, виготовлення відеоролика українською мовою, що включає в себе (безпосеродньо, але не виключно) наступне:

 • розробка сценарію;
 • підбір образів для героїв/акторів (2-3 людини), побудова взаємозв’язків;
 • підбір локацій для зйомки, реквізиту, зовнішнього вигляду героїв;
 • виготовлення графічних відеозаставок для роликів – початкової та фінальної (при потребі);
 • виготовлення анімованої інфографіки (при потребі);
 • зйомка ігрового відео;
 • організаційні витрати для транспортування та роботи знімальної групи та техніки;
 • запис дикторської озвучки (українською або англійською мовами), запис голосів людей/акторів;
 • переклад тексту озвучки та написів графіки на англійську мову (при потребі);
 • музичне оформлення, саунд продакшн.

Цінова пропозиція має містити вартість послуг, відповідно до таблиці,  що наведена за посиланням – http://bit.ly/2QsnfGR (прим. – файл лише для скачування).

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід надання послуг розробки ігрового відео (коротких відеороликів з реальними людьми/акторами).
 • Терміни виконання замовлення.
 • Вартість послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Приклади подібних робіт (посилання).
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс  ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 06 квітня 2021 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля