DiXi Group Logo
en
logo
05.02.2021

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс пропозицій для обрання постачальника або постачальниці послуг з асистування у координації навчальних програм у сфері енергетики.

Просимо детально ознайомитися із обсягом очікуваних послуг, контекстом залученості та критеріями оцінки, заповнити та надіслати необхідні документи на електронну скриньку tender@dixigroup.org.

У темі листа на початку просимо використовувати ідентифікатор “KSEP”, а усі документи заповнювати українською мовою.

Постачання послуг здійснюватиметься протягом 12 місяців на основі визначених та погоджених щомісячних планів надання послуг, які включатимуть, залежно від необхідності, таке:

 • Асистування у координації визначених навчальних продуктів у сфері енергетики та урядування. Участь у проведенні наборів учасників та учасниць спеціалізованих навчальних курсів English for Energy Markets (не менше 2 груп протягом кожного кварталу залучення), підтримка викладачів та експертів у розробці навчальних матеріалів за вказаним курсом, координація із викладачами, учасниками та учасницям у ході навчального процесу;
 • Управління спільнотами. Виконання визначених заходів з метою: побудови спільноти випускників навчальних програм, введення комунікації та підтримка спільноти у процесі її творення та сталого розвитку, створення ефективного пулу кадрів, зацікавлених та компетентних для участі у навчальних проєктах KSEP;
 • Стипендіальні програми. Виконання визначених заходів з метою впровадження стипендіальних програм та розвитку партнерських стосунків із іншими стипендіальними програмами в Україні та за кордоном;
 • Інше. Загальна консультативна та технічна підтримка навчальних продуктів KSEP.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • На підставі даних із резюме: наявність базового досвіду та компетенцій, необхідних для надання послуг, а саме:
    • ступінь бакалавра або магістра у сферах, пов’язаних із енергетикою та/або сталим розвитком;
    • вільне володіння англійською та українською мовами;
    • знання та досвід роботи у сферах управління проєктами, освіти, енергетики.
 • На підставі даних із резюме або інших доданих документів: додатковий особистий досвід, необхідний для надання послуг, наприклад:
    • досвід управління професійними спільнотами (спілки, союзи, групи, асоціації);
    • особистий досвід проходження курсів та програм неформальної освіти;
    • досвід та розуміння специфіки роботи у громадському та публічному секторі.
 • Вартість надання послуг. Ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ за 1 (одну) годину наданих послуг.

За результатами конкурсу можуть бути відібрані 1 або 2 експерти або експертки.

(!) DiXi Group відстоює рівні можливості при відборі постачальників та постачальниць. Ми не використовуємо дискримінативні практики у роботі та не керуємося у цьому відборі факторами політичних уподобань, гендеру, раси, кольору шкіри, етнічною, релігійною належністю, сімейним статусом; ми не розглядатимемо як фактор членство або участь в діяльності у інших організаціях. DiXi Group залишає за собою право не обирати із наявних претендентів та претенденток на момент закінчення конкурсу та пролонгації конкурсу.

(!) Відповідь буде надіслана лише тим кандидатам та кандидаткам, які будуть відібрані для співбесіди.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме експертного досвіду.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 10 лютого 2021 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

http://enref.org/

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля