Команда

Олена ПавленкоПрезидент DiXi Grouр

Кандидат політичних наук, засновник сайту «Українська енергетика». Працюю в сфері енергетики більше ніж 10 років. Заступник Голови БГЗО з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, член Керівного Комітету PWYP, представляючи Євразію. 

Антон АнтоненкоВіце-президент DiXi Group

Експерт з питань енергетичної політики. Магістр політичних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія». 

Роман НіцовичКерівник програм DiXi Group

Має ступінь магістра політичних наук від Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Університету ім. Фрідріха Шіллера (Німеччина), які закінчив у 2010 році. Також у 2006 році успішно завершив Prometheus Program on Transition Studies в Тартуському університеті (Естонія).

Тарас Ткачуканалітик

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю "економічна теорія". Також у 2011 році успішно завершив курс «Financial Programming and Policies» у Joint Vienna Institute (JVI) Відень. Має багаторічний досвід з аналізу та систематизації даних, написання аналітичних звітів, а також співпраці з міжнародними організаціями та фондами. В DiXi Group займається аналітикою енергоринків.

Денис НазаренкоФахівець програм з європейської інтеграції

Бакалавр міжнародного права Київського міжнародного університету (2005) і магістр Права та регулювання у сфері енергетики Університету Данді (Шотландія) (2016). Сфера діяльності у DiXi Group - програми європейської інтеграції України та співпраця з Енергетичним Співтовариством.

Марія МельникФахівець програм з європейської інтеграції

Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет ("Міжнародна економіка"). У Dixi Group, займається написанням аналітичних матеріалів, моніторингом та перекладом новин із іноземних енергетичних ресурсів, підготовкою та оновленням контенту сайтів «Енергетичні реформи» та «Українська енергетика». 

Андрій Білоусаналітик

Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія за спеціальністю фізика. У DiXi Group займається написанням проектів аналітичних звітів, аналізом та систематиматизацією даних, а також моніторингом імплементації європейських реформ в українському законодавстві. 

Тороп ВікторіяКерівник програм з побудови громадського діалогу в енергетиці

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями політологія та філософія. Навчалась в аспірантурі НаУКМА. З 2011 року і донині працюю з «Діксі Груп», поточна посада – головний редактор видання «Українська енергетика».

Анастасія ЄрмаковаМенеджер програм з європейської інтеграції

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв («Видавнича справа та редагування»). В DiXi Group відповідаю за просування реформ у вітчизняному  енергосекторі в рамках європейських проектів, а також виконую обов’язки заступника головного редактора інтернет-видання «Українська енергетика».

Денис КиркачКомунікаційний менеджер DiXi Group

Журналіст. В професії з 2001 року. Працював на ТБ, он-лайн медіа та в друкованих виданнях. Одна зі спеціалізацій - розслідування. Багаторазовий лауреат загальнонаціональних конкурсів журналістської творчості. Зокрема - "Честь професії 2011". На DiXi Group відповідає за зовнішні зв'язки та веде сайт організації.

Анастасія РоманюкМенеджер з постачання

Закінчила Київський національний торгівельно-економічний університет (магістра). Має досвід роботи у великих міжнародних проектах.  

Зоя Ріпецькaстажерка

Закінчилa університет «Vassar College» за спеціальністю “International Studies". Протягом 2015-2016 прaцювaлa в DiXi Group в якості “Fulbright Fellow.” В даний момент прaцює в оргaнізaції «Тhe Solar Foundation» в Вaшінґтоні, США. 

Микола Яковенкостажер

Випускник бакалаврських програм в Києво-Могилянській академії та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м.Харків). Магістр за спеціальністю міжнародних відносин та дипломатії в Університеті Вітовта Великого (Vytautas Magnus University). Наразі продовжує навчання на PhD програмі в Університеті Східної Фінляндії (The University of Eastern Finland, м. Йоенсуу, Фінляндія).

Нільс Вортбергстажер

Випускник Геттінгенського університету (Німеччина). Досліджував українську ЕІТІ в частині формування політики механізму спільного управління. В кінці листопада 2016 року почав працювати на Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit   German EITI. У Dixi Group був пов'язаний із залученням організацій в UAEITI. Брав участь в написанні аналітичного документа для круглого столу, скликаного в ході проекту закону України "Про розкриття даних у видобувних галузях».

Лукаш Куліх

Громадянин Словаччини, студент Паризького інституту політичних наук Лукаш Куліх. Вчиться в магістратурі за спеціальністю «міжнародна енергетика».

Вікторія ПетровичФінансовий директор

Закінчила Київський національний економічний університет (магістр, спеціальність "Облік та аудит"). В DiXi Group забезпечує управління фінансовими ресурсами організації. Відповідає за виконання бюджету організації та бюджетів окремих проектів. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG