Команда

Олена ПавленкоПрезидент DiXi Grouр

Кандидат політичних наук, засновник сайту «Українська енергетика». Працює в сфері енергетики більше ніж 10 років. Заступник Голови БГЗО з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, член Керівного Комітету PWYP, представляючи Євразію. 

Антон АнтоненкоВіце-президент DiXi Group

Експерт з питань енергетичної політики. Магістр політичних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія». 

Роман НіцовичКерівник проектів та програм

Має ступінь магістра політичних наук від Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Університету ім. Фрідріха Шіллера (Німеччина), які закінчив у 2010 році. Також у 2006 році успішно завершив Prometheus Program on Transition Studies в Тартуському університеті (Естонія).

Тарас ТкачукСтарший експерт з економічних питань

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю "економічна теорія". Також у 2011 році успішно завершив курс «Financial Programming and Policies» у Joint Vienna Institute (JVI) Відень. Має багаторічний досвід з аналізу та систематизації даних, написання аналітичних звітів, а також співпраці з міжнародними організаціями та фондами. В DiXi Group займається аналітикою енергоринків.

Денис НазаренкоСтарший експерт з юридичних питань

Бакалавр міжнародного права Київського міжнародного університету (2005) і магістр Права та регулювання у сфері енергетики Університету Данді (Шотландія) (2016). Сфера діяльності у DiXi Group - програми європейської інтеграції України та співпраця з Енергетичним Співтовариством.

Андрій БілоусАналітик

Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія за спеціальністю фізика. У DiXi Group займається написанням проектів аналітичних звітів, аналізом та систематиматизацією даних, а також моніторингом імплементації європейських реформ в українському законодавстві. 

Олексій МихайленкоАналітик консолідованої інформації

Магістр з фінансів  Київського національного економічного університету ім.Вадима Гетьмана. У  DiXi   Group   в ідповідальний за аналітику у сфері електроенергетики та відновлюваних джерел енергії

Анастасія ЄрмаковаМенеджер у сфері надання інформації

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв («Видавнича справа та редагування»). В DiXi Group відповідає за просування реформ у вітчизняному енергосекторі в рамках європейських проектів, а також виконує обов’язки заступника головного редактора інтернет-видання «Українська енергетика».

Тороп ВікторіяРедактор сайту "Українська енергетика"

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями політологія та філософія. Навчалась в аспірантурі НаУКМА. З 2011 року. Поточна посада – головний редактор видання «Українська енергетика».  

Денис КиркачФахівець із зв'язків з громадськістю та пресою

Журналіст. В професії з 2001 року. Працював на ТБ, он-лайн медіа та в друкованих виданнях. Одна зі спеціалізацій - розслідування. Багаторазовий лауреат загальнонаціональних конкурсів журналістської творчості. Зокрема - "Честь професії 2011". На DiXi Group відповідає за зовнішні зв'язки, виробництво відеоконтенту та веде сайт організації.

Олександра МорозоваФахівець з організаційного розвитку та забезпечення

Закінчила Київський Міжнародний Університет (магістр, спеціальність Міжнародні економічні відносини). Сфера діяльності у DiXi Group - розробка і забезпечення виконання плану організаційного розвитку. Пошук та координація пропозицій щодо навчання для працівників організації.

Вікторія ПетровичДиректор фінансовий

Закінчила Київський національний економічний університет (магістр, спеціальність "Облік та аудит"). В DiXi Group забезпечує управління фінансовими ресурсами організації. Відповідає за виконання бюджету організації та бюджетів окремих проектів. 

Наталія БудзанБухгалтер

Закінчила Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), має ступінь MBA. Понад 15 років працює в неприбутковому секторі, має досвід ведення бухгалтерського обліку, управління фінансами та грантами громадських організацій. Брала участь в розробці посібників з операційної діяльності, управління кадрами, процесами закупівель та з фінансових питань для шести НПО; успішно пройдені 9 міжнародних аудиторських перевірок. В DiXi Group відповідає за ведення бухгалтерського обліку.

Віктор ЧорнишМенеджер з постачання

Випускник Київського університету права. Спеціальність "Правознавство". Має багаторічний досвід роботи в сфері закупівель. 

Зоя Ріпецькaстажерка

Закінчилa університет «Vassar College» за спеціальністю “International Studies". Протягом 2015-2016 прaцювaлa в DiXi Group в якості “Fulbright Fellow.” В даний момент прaцює в оргaнізaції «Тhe Solar Foundation» в Вaшінґтоні, США. 

Микола Яковенкостажер

Випускник бакалаврських програм в Києво-Могилянській академії та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м.Харків). Магістр за спеціальністю міжнародних відносин та дипломатії в Університеті Вітовта Великого (Vytautas Magnus University) та PhD програмі в Університеті Східної Фінляндії (The University of Eastern Finland, м. Йоенсуу, Фінляндія).

Нільс Вортбергстажер

Випускник Геттінгенського університету (Німеччина). Досліджував українську ЕІТІ в частині формування політики механізму спільного управління. В кінці листопада 2016 року почав працювати на Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit   German EITI. У Dixi Group був пов'язаний із залученням організацій в UAEITI. Брав участь в написанні аналітичного документа для круглого столу, скликаного в ході проекту закону України "Про розкриття даних у видобувних галузях».

Лукаш Куліхстажер

Громадянин Словаччини, студент Паризького інституту політичних наук. Магістр, спеціальність «міжнародна енергетика».

Сергій Логвін Експерт-дослідник

Фінансовий аналітик, випускник Університету Берклі (бакалавр з бізнес-адміністрування та менеджменту), працює в Сан-Франциско в сфері фінансування комерційної нерухомості. В Україні вивчав економічні процеси та рівень фіскальної прозорості в енергетиці.

Сагатом Саха Експерт-дослідник

Стипендіат програми імені Фулбрайта. Випускник Американського університету (Вашингтон, округ Коламбія). Має ступінь бакалавра з бізнес-адміністрування та міжнародних досліджень. Науковий співробітник Ради з міжнародних відносин (Council on Foreign Relations), спеціалізується на енергетиці та зовнішній політиці США. В Україні досліджував впровадження енергетичних реформ. Аналізував кількісні індикатори енергетичної залежності та корупції, а також будував прогнози розвитку газового ринку.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG