Команда

Олена ПавленкоПрезидент DiXi Grouр

Кандидат політичних наук, засновник сайту «Українська енергетика». Працює в сфері енергетики більше ніж 10 років. Заступник Голови БГЗО з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, член Керівного Комітету PWYP, представляючи Євразію. 

Антон АнтоненкоВіце-президент DiXi Group

Експерт з питань енергетичної політики. Магістр політичних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія». 

Роман НіцовичКерівник проектів та програм

Має ступінь магістра політичних наук від Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Університету ім. Фрідріха Шіллера (Німеччина), які закінчив у 2010 році. Також у 2006 році успішно завершив Prometheus Program on Transition Studies в Тартуському університеті (Естонія).

Тарас ТкачукСтарший експерт з економічних питань

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю "економічна теорія". Також у 2011 році успішно завершив курс «Financial Programming and Policies» у Joint Vienna Institute (JVI) Відень. Має багаторічний досвід з аналізу та систематизації даних, написання аналітичних звітів, а також співпраці з міжнародними організаціями та фондами. В DiXi Group займається аналітикою енергоринків.

Денис НазаренкоСтарший експерт з юридичних питань

Бакалавр міжнародного права Київського міжнародного університету (2005) і магістр Права та регулювання у сфері енергетики Університету Данді (Шотландія) (2016). Сфера діяльності у DiXi Group - програми європейської інтеграції України та співпраця з Енергетичним Співтовариством.

Андрій БілоусАналітик

Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія за спеціальністю фізика. У DiXi Group займається написанням проектів аналітичних звітів, аналізом та систематиматизацією даних, а також моніторингом імплементації європейських реформ в українському законодавстві. 

Ольга ТрутеньМолодший експерт

Закінчила Націона́льний техні́чний університе́т Украї́ни «Ки́ївський політехні́чний інститу́т і́мені І́горя Сіко́рського» за спеціальністю екобіотехнологія та біоенергетика.В DiXi Group відповідає за мережування та розвиток регіональних коаліцій.

Олексій МихайленкоАналітик консолідованої інформації

Магістр з фінансів  Київського національного економічного університету ім.Вадима Гетьмана. У  DiXi   Group   в ідповідальний за аналітику у сфері електроенергетики та відновлюваних джерел енергії

Анастасія ЄрмаковаМенеджер у сфері надання інформації

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв («Видавнича справа та редагування»). В DiXi Group відповідає за просування реформ у вітчизняному енергосекторі в рамках європейських проектів, а також виконує обов’язки заступника головного редактора інтернет-видання «Українська енергетика».

Тороп ВікторіяРедактор сайту "Українська енергетика"

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями політологія та філософія. Навчалась в аспірантурі НаУКМА. З 2011 року. Поточна посада – головний редактор видання «Українська енергетика».  

Денис КиркачФахівець із зв'язків з громадськістю та пресою

Журналіст. В професії з 2001 року. Працював на ТБ, он-лайн медіа та в друкованих виданнях. Одна зі спеціалізацій - розслідування. Багаторазовий лауреат загальнонаціональних конкурсів журналістської творчості. Зокрема - "Честь професії 2011". На DiXi Group відповідає за зовнішні зв'язки, виробництво відеоконтенту та веде сайт організації.

Олександра МорозоваФахівець з організаційного розвитку та забезпечення

Закінчила Київський Міжнародний Університет (магістр, спеціальність Міжнародні економічні відносини). Сфера діяльності у DiXi Group - розробка і забезпечення виконання плану організаційного розвитку. Пошук та координація пропозицій щодо навчання для працівників організації.

Вікторія ПетровичДиректор фінансовий

Закінчила Київський національний економічний університет (магістр, спеціальність "Облік та аудит"). В DiXi Group забезпечує управління фінансовими ресурсами організації. Відповідає за виконання бюджету організації та бюджетів окремих проектів. 

Наталія БудзанБухгалтер

Закінчила Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), має ступінь MBA. Понад 15 років працює в неприбутковому секторі, має досвід ведення бухгалтерського обліку, управління фінансами та грантами громадських організацій. Брала участь в розробці посібників з операційної діяльності, управління кадрами, процесами закупівель та з фінансових питань для шести НПО; успішно пройдені 9 міжнародних аудиторських перевірок. В DiXi Group відповідає за ведення бухгалтерського обліку.

Віктор ЧорнишМенеджер з постачання

Випускник Київського університету права. Спеціальність "Правознавство". Має багаторічний досвід роботи в сфері закупівель. 

Зоя Ріпецькaстажерка

Закінчилa університет «Vassar College» за спеціальністю “International Studies". Протягом 2015-2016 прaцювaлa в DiXi Group в якості “Fulbright Fellow.” В даний момент прaцює в оргaнізaції «Тhe Solar Foundation» в Вaшінґтоні, США. 

Микола Яковенкостажер

Випускник бакалаврських програм в Києво-Могилянській академії та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м.Харків). Магістр за спеціальністю міжнародних відносин та дипломатії в Університеті Вітовта Великого (Vytautas Magnus University) та PhD програмі в Університеті Східної Фінляндії (The University of Eastern Finland, м. Йоенсуу, Фінляндія).

Нільс Вортбергстажер

Випускник Геттінгенського університету (Німеччина). Досліджував українську ЕІТІ в частині формування політики механізму спільного управління. В кінці листопада 2016 року почав працювати на Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit   German EITI. У Dixi Group був пов'язаний із залученням організацій в UAEITI. Брав участь в написанні аналітичного документа для круглого столу, скликаного в ході проекту закону України "Про розкриття даних у видобувних галузях».

Лукаш Куліхстажер

Громадянин Словаччини, студент Паризького інституту політичних наук. Магістр, спеціальність «міжнародна енергетика».

Сергій Логвін Експерт-дослідник

Фінансовий аналітик, випускник Університету Берклі (бакалавр з бізнес-адміністрування та менеджменту), працює в Сан-Франциско в сфері фінансування комерційної нерухомості. В Україні вивчав економічні процеси та рівень фіскальної прозорості в енергетиці.

Сагатом Саха Експерт-дослідник

Стипендіат програми імені Фулбрайта. Випускник Американського університету (Вашингтон, округ Коламбія). Має ступінь бакалавра з бізнес-адміністрування та міжнародних досліджень. Науковий співробітник Ради з міжнародних відносин (Council on Foreign Relations), спеціалізується на енергетиці та зовнішній політиці США. В Україні досліджував впровадження енергетичних реформ. Аналізував кількісні індикатори енергетичної залежності та корупції, а також будував прогнози розвитку газового ринку.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG