Торгівля антрацитом: 5 фактів

22 березня – 22 березня 2017

Проблема диверсифікації поставок антрацитового вугілля як ніколи гостро постала на порядку денному у зв’язку із рішенням РНБО про зупинку сполучення з тимчасово окупованими територіями.

Щоб показати, як виглядав імпорт-експорт антрациту минулого року, у DiXi Group проаналізували відповідні дані Держстату та підготували інфографіку. Її задача – звернути увагу на ключові факти про напрямки торгівлі цим дефіцитним паливом, їх об’єми та вартість.

«Єдино правильний спосіб боротьби з маніпуляціями та популізмом, у тому числі щодо поставок вугілля, – оперувати фактами. Зі статистикою сперечатись неможливо. Чим вищий рівень прозорості, тим менше можливостей для маніпуляцій і, відповідно, більше довіри. Саме тому громадянам так важливо мати доступ до цих даних і розуміти їх», - прокоментував аналітик DiXi Group Андрій Білоус.

Інфографіку розроблено в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», ініціативи з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні.

 

Докладніше

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG