Тижневий аналітичний звіт: 22 - 28 липня 2019

1 серпня – 01 серпня 2019

У цьому випуску:

- Чому прозорість конкурсу на розробку перспективної ділянки “Дельфін” поставлена під сумнів?

- З огляду на можливу зупинку транзиту російського газу та ризиків переривання імпорту з ЄС, Україна шукає нові шляхи диверсифікації поставок. Зокрема, наразі ведуться переговори стосовно отримання газу з Катару з початку наступного року. Тим часом сезонне зниження цін на газ на європейському ринку сприяє падінню цін і в Україні.

- Як ринок електроенергії в Україні продовжує своє функціонування, попри спроби знову заблокувати тарифи НЕК “Укренерго”.

- Чому рішення уряду про введення спецмит на трубопровідні поставки дизпалива та зрідженого газу з РФ може мати різнонаправлені наслідки.

Ви можете придбати підписку на тижневі аналітичні звіти DiXi Group.

Щотижня протягом року Ви будете отримувати документ, що відображає ключові події та тенденції тижня в енергетичній політиці України та регіону. Ви також отримаєте можливість доступ до нових продуктів та заходів DiXi Group. Вартість річної підписки складає 12 000 грн. Після придбання просимо написати на uaenergy@gmail.com для отримання звітів. Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном.

Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках.

Повний текст матеріалу надається на платній основі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG