Тижневий аналітичний звіт: 15 - 21 липня 2019

25 липня 2019

У цьому випуску:

- Як олігарх І.Коломойський намагається посилити вплив майже на всі сектори енергетики.
- Які труднощі виникли під час запуску нової моделі ринку електроенергії.
- Нові правила видачі спецдозволів на надрокористування робить ці процедури більш прозорими. Державна “Укргазвидобування”, яка придбала на електронних торгах 13 спеціальних дозволів, вже перерахувала 60% коштів.
- Українська ГТС вчергове доводить свою надійність як для транзиту газу, так і його зберігання. Компанія Nord Stream AG з 16 по 30 липня зупинила обидві нитки газопроводу “Північний потік” на планово-попереджувальний ремонт. Це призвело до росту транзиту через Україну на 25%. Крім того, Молдова розглядає можливість зберігання газу в підземних сховищах України.

 

Ви можете придбати підписку на тижневі аналітичні звіти DiXi Group.

Щотижня протягом року Ви будете отримувати документ, що відображає ключові події та тенденції тижня в енергетичній політиці України та регіону. Ви також отримаєте можливість доступ до нових продуктів та заходів DiXi Group. Вартість річної підписки складає 12 000 грн. Після придбання просимо написати на uaenergy@gmail.com для отримання звітів. Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном.

Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках.

Повний текст матеріалу надається на платній основі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG