Тижневий аналітичний звіт: 8-14 липня 2019

17 липня – 17 липня 2019

У цьому випуску:

  • Чому переорієнтація маршруту доставки російського газу не тільки не дасть економічного ефекту, а й створить проблеми для країн Центрально-Східної Європи. 
  • Попри відносно безпечний запуск нової моделі ринку електроенергії, більшість ризиків та викликів можуть проявитись протягом наступних кількох місяців.
  • Мала сонячна енергетика може отримати новий поштовх для розвитку. Верховна Рада підтримала законопроект №10357, який знову дозволить до 2030 року встановлювати домашні СЕС потужністю до 30 кВт на земельних ділянках та отримувати “зелений” тариф за електроенергію, відпущену у мережу.

 

Ви можете придбати підписку на тижневі аналітичні звіти DiXi Group. Щотижня протягом року Ви будете отримувати документ, що відображає ключові події та тенденції тижня в енергетичній політиці України та регіону. Ви також отримаєте можливість доступ до нових продуктів та заходів DiXi Group. Вартість річної підписки складає 12 000 грн. Після придбання просимо написати на uaenergy@gmail.com для отримання звітів. Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном. Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках. Повний текст матеріалу надається на платній основі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG