Тижневий аналітичний звіт: 20 травня - 26 травня 2019

28 травня – 28 травня 2019

В цьому випуску:

- Дотепер невідомо, чи буде нова модель ринку електроенергії запущена із 1 липня.

- Поки Німеччина та США висловлюють протилежні позиції щодо можливих санкцій проти учасників "Північного потоку-2", “Газпром” вимагає звільнення газопроводу з-під дії оновленої Газової директиви ЄС, погрожуючи арбітражем.

- Україна продовжує нарощувати запаси газу, проте для формування їх на достатньому рівні “Нафтогаз” потребує фінансових ресурсів.

Ви можете придбати підписку на тижневі аналітичні звіти DiXi Group. Щотижня протягом року Ви будете отримувати документ, що відображає ключові події та тенденції тижня в енергетичній політиці України та регіону. Ви також отримаєте можливість доступ до нових продуктів та заходів DiXi Group. Вартість річної підписки складає 12 000 грн. Після придбання просимо написати на uaenergy@gmail.com для отримання звітів. Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном. Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках. Повний текст матеріалу надається на платній основі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG