Цифра тижня (07.05.18)

7 травня – 07 травня 2018

2338 – саме стільки нових об’єктів було додано Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України до переліку об’єктів, що потребують інвестицій через механізм енергосервісу, з початку 2018 року.

ЦифраТижняв рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Задля популяризації енергосервісних контрактів (ЕСКО) в Україні, Держенергоефективності на своєму веб-сайті створило та підтримує актуальною інформаційну базу потенційних об’єктів для інвестування.

Впродовж періоду з 10 січня до 23 квітня поточного року, цей перелік був значним чином розширений – загалом кількість таких об'єктів збільшилася з 12061 до 14399. Головним чином, збільшення відбулося через доповнення цього переліку, який до того складався тільки з будівель місцевих органів влади, також будинками, що належать центральним органам влади, іншим держустановам та установам, що підпорядковуються їм (2191 об'єкт).

Лідерами за кількістю потенційних інвестиційних об'єктів серед органів місцевої влади є Донецька ОДА із 4353 такими об'єктами, а серед державних органів – Міністерство юстиції України (506).

Рубрика виходить в рамках проекту USAID Ukraine - USAID Україна "Прозора енергетика". Цифра тижня (07.05.18)
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG