Звернення громадських організацій до Уряду України

14 квітня 2016

Аналітичний центр DiXi Group разом із партнерами звертається до нового уряду з проханням продовжувати реформи, розпочаті в енергетичній галузі.


Протягом 2014-2015 років Україна пройшла хоч і невелику, але складну частину шляху реформування в енергетиці. Зокрема, було диверсифіковано постачання газу в Україну, прийнято Закон «Про ринок природного газу», що дало старт лібералізації та відкриттю ринків в енергетиці. Усі ці досягнення є лише одним із важливих кроків на шляху до повноцінної перемоги.

 

Аналітичний центр DiXi Group, Громадянська мережа “Опора”, “Енергетичні реформи” та євроінтеграційна ініціатива “Сильніші разом” закликають новий уряд зберегти політику підвищення безпеки та конкуренції в енергетиці. Серед найважливіших реформ, які мають залишатися на порядку денному уряду в галузі енергетики, наступні: реформа регулятора, ринку електроенергії, прийняття оновленої Енергетичної стратегії та Стратегії енергетичної дипломатії, збільшення прозорості та ефективності управління видобувної галуззю, подальше стимулювання енергоефективності тощо.


Сьогодні вкрай важливо не знижувати темпи їх запровадження та залишати процес імплементації відкритим для всіх зацікавлених сторін. Тільки в такому випадку Україна зможе розраховувати на повноцінну перемогу та повагу з боку міжнародної спільноти.

 

Завантажити звернення до Уряду у форматі PDF можна за посиланням

 

DiXi Group,  «Українська енергетика»
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG