Зіграно в першу гру «Енергополії» (фото)

16 січня 2018

З ініціативи та за підтримки народного депутата, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Ольги Бєлькової, у п’ятницю, 12 січня в приміщенні Комітету ПЕК відбулась перша благодійна гра в «Енергополію». 

П’ять переможців онлайн-аукціону спробували гру, де можна було купувати активи українських енергетичних підприємств в нафтогазовій, вугледобувній сферах, відновлювальній енергетиці, теплопостачанні. Крім Ольги Бєлькової, участь також взяли координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко, Державний уповноважений в Світлана Панаіотіді, Роман Рувінські, Алла Чекан та експерт аналітичного центру DiXi Group Назаренко. 

Попри сподівання, об’єднання найдорожчих активів – «Укргазвидобування» та «Укртрансгаз» - не принесли перемоги її власниці, а вплив на такі інститут як НКЕРКП та Верховну Раду приносив лише помірковані прибутки. Двогодинна гра, напружені торги та скупівля обленерго на першому етапі в результаті принесли перемогу Ольги Бєльковій.

Виручені кошти в сумі 13 350 грн було передано на потреби дитячого садочку ДНЗ №6 «Червона Шапочка» м. Красногорівка Донецької області.

 

Детальний фотозвіт за посиланням

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG