Завершено перший етап аудиту даних Міністерства енергетики

08 січня 2018

Експерт DiXi Group (в рамках проекту «Прозора енергетика»), спільно з експертами агенції журналістики даних ТЕКСТИ (у рамках проекту TAPAS) за підтримки USAID завершили перший етап аудиту даних Міністерства енергетики. У рамках першого етапу було проведено аудит Департаменту нафтогазового комплексу, а також Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу. Період аудиту тривав з липня по грудень 2017 року.

Команда експертів проаналізувала всю отриману інформацію і підготувала адаптовані та доповнені форми наборів даних у відповідності до вимог Міжнародної хартії відкритих даних. Загалом розроблено 23 форми у форматі відкритих даних (open data), з них 15 для департаменту нафтогазового комплексу та 8 для департаменту ядерної енергетики та АПК. Також, 14 із адаптованих форм стосуються виконання положень нової редакції Постанови КМУ №835 щодо оприлюднення інформації у формі відкритих даних прийнятої 20 грудня 2017 року, згідно з якою перелік наборів МЕВП розширено з 4 до 47.

За результатами обговорення першого етапу аудиту, керівництвом Міністерством прийнято рішення схвалити результати, і перейти до другого етапу аудиту Департаментів. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG