Відбулося чергове засідання коаліції проекту USAID «Прозора енергетика»

09 вересня 2017

На черговому засіданні коаліції проекту USAID «Прозора енергетика», яке відбулося 8 вересня, були підбиті поточні підсумки проекту. Зокрема, мова йшлася про оновлення сайту «Українська енергетика» та он-лайн карти вітчизняного енергосектору, проведення конкурсу журналістських розслідувань тощо. 

Крім того, учасники засідання обговорили плани подальшої діяльності та розвитку проекту. Серед запланованого – проведення конкурсу ідей Citizen Oriented Data in Energy (C.O.D.E.), розширення он-лайн карти, представлення оновленних «чорних скриньок» (інформаційних прогалин) та інші заходи.

Нагадаємо, що коаліція проекту USAID «Прозора енергетика» розпочала свою роботу восени минулого року. Коаліція, що об’єднала журналістів та експертів, ставила собі за мету зібрати доступну інформацію про енергетичний сектор, впорядкувати її в зручному для пересічних користувачів форматі, а також виявити прогалини (чорні скриньки) у публічно доступних даних.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG