Віцепрезидент DIXI Group долучився до написання «Принципів Торонто»

05 липня 2019

Візійний документ під назвою «Принципи Торонто» презентували під час Третьої конференції з питань реформ в Україні 2-4 липня у Канаді представники українських громадських організацій. У ньому вони представили своє бачення реформ на наступні 5 років. Серед співавторів документу – віцепрезидент DiXi Group Антон Антоненко.

 

«Що стосується енергетики – ми пропонуємо визначити метою реформ модернізацію енергетичного сектору шляхом лібералізації, прозорого функціонування та покращеної енергоефективності, - відзначив Антон Антоненко. - Посилення конкурентності енергетичних ринків та відкриття сектору до якісних інвестицій були також серед тем, що лунали на конференції під час таких зустрічей, як зі спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером».


У «Принципах Торонто» зокрема йдеться необхідність завершити реформи ринків газу та електроенергії, скасувати державні дотації в енергетиці. Запровадити реформу ринку вугілля та зменшення його споживання, впровадити конкуренцію в секторі теплопостачання; сприяти розвитку відновлюваних джерел енергії; поліпшити ефективність споживання енергетичних ресурсів; захищати вразливих споживачів. Також необхідно покращити належне врядування та забезпечити енергетичну незалежність. Впровадити дієві програми енергоефективності в генерації, транспортуванні та споживанні енергії, зокрема в житловому секторі.


Також громадськість презентувала “Галузеві брифи з питань реформ в Україні” – аналітичні документи, розроблені для конференції у Канаді. Ці документи деталізують мету та ключові завдання реформ у 12 сферах державної політики.

«Принципи Торонто» – це візійний документ з узагальненим баченням понад 80 організацій громадянського суспільства (ОГС), представників приватного сектору та громадян, активно налаштованих на реформи в Україні. Принципи визначають спільну підзвітність, досвід і здатність цих організацій представляти погляди громадянського суспільства України.


Документ підготовлено протягом грудня 2018 – червня 2019 років групою експертів за координації Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ шляхом консультацій за участі понад 100 галузевих експертів.


Завантажити документ «Принципи Торонто» можна за посиланням


НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG