В Україну приїжджав екс-голова Відомства Федерального канцлера

26 жовтня 2016

Колишній керівник Відомства Федерального канцлера і Федеральний міністр з особливих доручень Рональд Пофалла, який із травня 2015 р. очолює "Петербурзький діалог", відвідав Київ 24 - 25 жовтня 2016 р. Мета візиту - проведення зустрічей із українськими політиками, ознайомлення з актуальною політичною ситуацією в Україні та діяльністю громадянського суспільства країни. Зокрема, Рональд Пофалла зустрівся з депутатами Верховної Ради України та представниками неурядових організацій і аналітичних центрів.

З метою ознайомлення з актуальною політичною ситуацією в Україні та діяльністю українського громадянського суспільства Рональд Пофалла провів у Києві 24 – 25 жовтня 2016 р. зустрічі з українськими політиками. Член правління німецької залізничної компанії «Deutsche Bahn AG», відповідальний за економіку, право та регулювання, відвідав Україну як голова німецького керівного комітету «Петербурзького діалогу». «Петербурзький діалог» як дискусійний форум має на меті сприяння взаєморозумінню між громадянськими суспільствами Німеччини та Росії та обговорення критичних питань. 

 

 

Як повідомляє сайт Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Рональд Пофалла зустрівся також із представниками громадянського суспільства – співзасновницею неурядової організації «КримSOS», представником коаліції НУО та експертів «Реанімаційний пакет реформ», експертом компанії «CEDOS Think Tank», активісткою за гендерну рівність і віце-президентом аналітичного центру «DiXi Group» Антоном Антоненком. Під час розмови представники зазначених організацій торкнулися цілої низки різних тем – починаючи з наявних успіхів у реалізації реформ і реформ, що мають бути реалізовані, і закінчуючи необхідністю поліпшення антидискримінаційного законодавства та моніторингом порушень прав людини в Криму. Колишній керівник Відомства Федерального канцлера відзначив приголомшливу активність неурядових організацій та громадських активістів України, що є «проявом відкритого громадянського суспільства». 

Візит голови правління «Петербурзького діалогу» Рональда Пофалли був організований у рамках щільної співпраці Фонду Конрада Аденауера, Фонду Герніха Бьолля та Посольства ФРН в Україні.

 

За матеріалами сайту Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG